10 nejlepších tipů pro dárky na poslední chvíli

Miláčku, maminka k nám zítra přijede oslavit moje narozeniny. Doufám, že jsi na to nezapomněl“, že ve vás tato věta vyvolala dokonce dvojnásobnou hrůzu a paniku? Nejen, že jste zapomněli na příjezd tchyně, ale také na to, že vaše drahá polovička slaví (už zase?!) narozeniny. Klid pánové, zachovejte dekorum. Přinášíme vám 10 nejlepších tipů na dárky na poslední chvíli, které potěší nejen vaši peněženku, ale zejména vaši milou.

1. Luxusní víno a čokoláda

Sada obsahující karafu s luxusním vínem a vybranou čokoládu v designu květů dokáže s vaší polovičkou opravdové divy. Ne nenarážíme na žádné alkoholové excesy, ale spíše na dobrou náladu, kterou může spojení vína a čokolády přinést.

2. Čajová sada pro dva

Vychutnejte si ranní pohodu u šálku dobrého čaje a obdarujte svou drahou polovičku luxusní čajovou sadou. „Zabijete“ tak dvě mouchy jednou ranou.

3. Stále něco hledá?

Pořiďte ji praktického pomocníka – hledač klíčů a jiných osobních věcí. Snadné použití a nalezení všech nezbytností zaručujeme!

4. I ženy mají své dny…

Ani sebevíce usměvavější partnerka se nevyhne stresu z práce nebo smutku z roztržky s nejlepší kamarádkou. Pro tyto chvíle se budou perfektně hodit speciální voňavé termo bačkůrky a pořádný hrnek s horkou čokoládou.

5. Všechny „důležité věci“ na jednom místě

Nedokážete pochopit, proč má vaše partnerka dvanáct párů náušnic, osm řetízků, deset náramků, stovky sponek a jiných zbytečností? Pravý důvod se ani nesnažte pochopit – reálné (chápejte jako „uspokojivé“) vysvětlení totiž neexistuje. Raději ji pořiďte praktický strom – pořadač na všechny šperky a bižuterii.

6. Pro výjimečné chvíle

Každý den je důvod k oslavě. Z tohoto důvodu zásobte svou milou luxusním růžovým vínem s chladícím kyblíkem pro opravdu výjimečné příležitosti.

7. Pro paní pisatelku

Každá žena nosí v kabelce alespoň jednu propisku. Díky vašemu novému dárku – aromatickému peru – může být díky okouzlující vůni každý její podpis naprosto jedinečný.

8. Čokoláda – (bez komentáře)

Čokoládové fondue asi nemusíme příliš představovat. Jednoduše lze říci, že tento dárek je prostě více, než vhodný.

9. Těžítko se zamilovanou fotografií

Řekněme si upřímně, většina žen neočekává dárky za statisíce, ale osobní maličkosti, které jim připomenou, že si jich i po letech stále vážíte. S těžítkem, které bude obsahovat váš 3D společný portrét, rozhodně nešlápnete vedle.

10. Ve stylu Paris

Pokud má vaše polovička smysl pro humor a zároveň je vášnivou řidičkou, obdarujte ji speciálním růžovým pouzdrem na volant.