10 tipů na dárky pro muže – obdarujte své nejbližší originálním dárkem

Muži – tak komplikované, ale zároveň jasné osobnosti. Jaký dárek by ocenil zrovna ten váš? Aby to nebylo moc holčičí, moc takové a makové… Pojďme se inspirovat následujícími deseti tipy. Možná zde najdete právě to, co hledáte už celý měsíc, možná půlrok. Nezoufejte a inspirujte se – přinášíme 10 tipů na dárky pro muže.

Pivní hody

Žádného muže neurazí tekutý chléb národa našeho. Pivo, pivečko, tím nikdo nic nepokazí. Co třeba doplnit pivní dárek o pivní džbán s pípou, ať to má tu správnou atmosféru?

Praktické pouzdro

Při každé příležitosti můžete muže obdarovat pouzdrem na klíče, je to velmi praktický a využitelný dárek, který zajisté každý správný muž ocení. Vyzkoušejte třeba pouzdro na klíče Mouse.

DoutnikyKvalitní doutník

Pokud je muž, kterému chcete udělat radost, vyloženě gurmán a rád si „pobafá“, ať už kvalitní doutníček či ze stylové fajfky, vsaďte na vytříbený set. K doporučovaným patří třeba Decate Karafa & Paté.

Dobrý vinař ihned odhalí, že someliérská sada Trio, kterou ho překvapíte, se skládá ze tří výborných a chutných lahodných vín s kvalitním příslušenstvím, mezi něž samozřejmě patří také kvalitní vývrtka.

Sýr, prosím

Výborným darem pro muže, který miluje sýry, je Chees Tree, Parmezán & Víno. Dokonalá třešnička na dortu při vychutnání každého sousta a doušku, nemyslíte?

TullamoreLuxusní whisky

Gurmánská sada s whisky je taky jedním z 10 tipů na dárky pro muže – Tullamore Dew a spousta pochoutek k tomu. Netřeba snad něco dodávat, tohle je dokonalé, ideální k výročí či kulatinám. Samozřejmě žádné meze zde nejsou kladeny. To je pití pro správného muže muže!

Grilovací párty

Pokud váš muž vyniká při grilování, co třeba jej obdarovat grilovací sadou Fire se stylovým kyblíkem k tomu?

Originální budete také se sadou inkognito, ve které se skrývá i pod samotným názvem – minikýta & včelovina. Odhalte ve svém muži to pravé!

A co na Vánoce?

Adventní čas, čas Vánoc. Vy můžete potěšit obdarovaného opravdu vychytaným dárečkem a laskominkou k tomu. Darujte mu adventní kalendář, ale místo sladkého potěšení tam na něj bude čekat alkoholové. Co vy na to?

A na konec to nejlepší, pro zvláště výjimečné případy je zde sada, ve které se ukrývá zlatá Retro Tequila – Olmeca. Tento dokonalý a hodnotný dar zastřešuje také „retro“ kufříček vyplněný slámou a doplňky. Buďte opravdu výjimeční a originální!

10 tipů na dárky pro muže – záleží teď vyloženě na vašich představách, snad váš naše rady oslovily a necháte se inspirovat.