3 tipy na gurmánské sady s kýtou

Jste pozváni na oslavu narozenin, svatební hostinu nebo jednoduše sháníte dárek, kterým byste udělali radost svým nejbližším? Pak právě pro vás máme několik speciálních tipů na dárkové sady, ve kterých sehrává hlavní roli pořádný flák masa. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem, o pravdivosti těchto slov vás přesvědčíme na následujících řádcích. Pojďte se společně s námi podívat na naše tři největší favority.

Tip č. 1 – sušená kýta s Bordeaux

Tato originální gurmánská sada zabalená v modré dárkové kazetě obsahuje nejen kvalitní sušenou kýtu s trvanlivostí přes dva měsíce, ale také stylové dubové prkénko, ostrý nůž a vyhlášené víno Bordeaux z prosluněných francouzských vinic. Váha kýty činí 0,5 kg a jako dárek je vhodná pro všechny milovníky dobrého jídla a pití. Vyjma vegetariánů samozřejmě…

Tip č. 2 – Inkognito kýta v houslovém pouzdře

Že patří oslavenec mezi milovníky vážné hudby a všeho, co k ní patří? Nebo naopak hudebním sluchem příliš neoplývá a ke smyčcovým nástrojům má mírně řečeno odpor? Ať už obdarovávaný spadá do jedné, či druhé skupiny, vězte, že s chutnou kýtou ukrytou v houslovém pouzdře stoprocentněkus-masa zabodujete u širokého okruhu známých i rodinných příslušníků. Uvnitř elegantního pouzdra se nachází sušená kýta Jamón, polosuché francouzské víno Bordeaux 0,7l a pravé belgické pralinky Leonidas v luxusním balení.

Tip č. 3 – Maxi kýta pro maxi jedlíky

Tak tento dárek nezvládne jen tak někdo! 6,5 kilová kýta naaranžovaná na dřevěném stojanu s kováním, ostrý nůž a lahvinka vybraného španělského vína je součástí tohoto jedinečného gurmánského dárku, který potěší opravdové chlapy s vybraným apetitem a v neposlední řadě také větším žaludkem. Garantujeme vám, že oslavenec po otevření dárku zažije pravý a nefalšovaný šok, který mu však plně vynahradí netradiční chuťový zážitek.