4 tipy na dárky do domácnosti, co potěší

Kolaudační party představují takové akce, na které se jen tak nezapomíná. Vždyť oslavit nový příbytek je jednoduše takovou nutností, kterou si zaručeně užije jak samotný hostitel i pozvané osazenstvo. Pokud i vás v nejbližší době čeká akce podobného rázu, mějte na paměti, že na takovou párty by bylo vhodné dostavit se alespoň s nějakou maličkostí. Kromě lahvinky něčeho dobrého se vám mohou hodit také naše tipy na praktické dárky do nové domácnosti, které však jejího majitele náramně potěší. Pohodlně se usaďte, naše krasojízda právě začíná.

Také čas může působit luxusně

Čas bohužel nezastavíme, neurychlíme jeho plynutí, ale můžeme si usnadnit jeho vnímání. A proč by nemohl také čas – resp. jeho ukazatel působit luxusně? Pocit luxusu interiéru propůjčí stylové hodiny značky Karlsson, které osazenstvo kolaudační párty i samotného hostitele dostanou svým jedinečným cihlovým motivem i materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Jedná se totiž o kvalitní sklo s motivem bílých cihel, které působí čistými liniemi i nadčasovým designem.

Vinné stolky jako stylová dekorace

Pokud patří majitel nového příbytku mezi milovníky lahodného vinného bylinkymoku, jistě bude pokukovat po nějaké té stylové vinotéce. Toto přání mu můžete splnit její cenově dostupnější variantou, kterou představují luxusní stolky na víno, do kterých se vleze hned několik lahvinek tohoto královského nápoje. Každý stolek z nabídky Dobrý dárek patří mezi originály a vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování i jedinečným designem, který propůjčí každému interiéru nádech výjimečnosti.

Rozvíjej se, poupátko

Taková rozkvetlá zahrádka před domem je balzámem pro oči i duši, málokdo si ji však může jen tak dovolit. Pokud jste pozváni na kolaudaci bytové jednotky, udělejte jejímu majiteli radost alespoň květináčky s třemi druhy rostlinek, které si může dotyčný nebo dotyčná vypěstovat k naprosté dokonalosti.