5 zajímavých dárkových kazet pro každou příležitost

Dárkové kazety jsou univerzálním dárkem k narozeninám, oslavě výročí nebo další významné události. Pokud patří oslavenec do kategorie gurmánů, pak s dárkovou kazetou, která je plná lahodných pochoutek, rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Pojďme se společně podívat na pět favoritů, kteří se umístili v našem pomyslném žebříčku na předních příčkách.

Dřevěná kazeta s kýtou a slivovicí

Hned první favorit je pořádné číslo! V útrobách této exkluzivní kazety se nachází lahodná moravská slivovice a kus sušeného vepřového masa v podobě minikýty Jamón. Dřevěná kazeta může být skvělým dárkem k narozeninám anebo třeba také k oslavě úspěšných promocí. I pro nekuřáky bude kvalitní doutník Moods netradičním zpestřením oslavy.

Kazeta s whisky pro gentlemany

Součástí této dárkové kazety je značková whisky Ballantine’s, minikýta Jamón, inspirativní karty s motivem kamasútry a doutník. Tento obsah zajisté potěší všechny gurmány a milovníky dobrého jídla a pití. Vychutnat si elegantní doutník je možno před a nebo po partičce karet. Sklenička whisky tomu všemu nasadí tu pomyslnou korunu výjimečnosti.

Retro kapitánská kazeta

Co je retro není cool? Ale kdeže! Retro kazeta Captain Morgan obsahuje kromě vyhlášeného rumu také luxusní čokoládový doutník i pravý doutník v plexi tubusu. Mimo jiné v ní naleznete drtítko na limetky nebo citrony a limetkovou šťávu Piacelli. Tento dárek ocení zvláště zkušení námořníci nebo kapitáni.

Parmazánová kazeta s příslušenstvím

Pokud patří oslavenec mezi milovníky sýrových specialit, je tato dárková

mojito-sada-sloppy-joes

kazeta určena právě jemu. V balení naleznete nejen vysoce kvalitní italský Parmazán, který zrál neuvěřitelných 22 měsíců, ale také nožík na sýr, plátkovač a malé struhadélko – zkrátka vše, co pro servírování této jedinečné italské pochutiny potřebujete.

Mojito sada s příslušenstvím

Posledním favoritem je speciální sada pro horké letní dny, která obsahuje vše, co potřebujete pro přípravu pravého kubánského Mojita. Sada sestává z bílého rumu Bacardi, limetkové šťávy, máty v plechovce, třtinového cukru a shakerem s příslušenstvím, které je nezbytné k přípravě lahodného koktejlu. To vše je samozřejmě zabaleno v dřevěné dárkové sadě, která působí vysoce elegantním dojmem.