Chutné a praktické dárky do kuchyně pro opravdové gurmány

Oslava narozenin, svatba nebo Valentýn – všechny tyto a další události mají jedno společné – výběr dárků pro naše nejbližší. Ačkoli je trh dárkovými předměty doslova zahlcen, sehnat originální, vtipný a ještě praktický dárek je opravdu nadlidský úkol. Proto vám přinášíme pár rad a tipů na dárky, které se budou skvěle vyjímat nejen v kuchyni.

Láska prochází žaludkem

Ačkoli zní toto vyjádření jako docela otřepaná fráze, k pravdě nemá rozhodně daleko. Takový gurmánský dárek dokáže skutečné divy. Vybíráte-li dárky pro ženy, zaměřte se na luxusní dárkové sety, jejichž srdce tvoří například kvalitní čokoláda s vysokým obsahem kakaa nebo pravé belgické pralinky. Dle vyjádření některých zástupkyň něžného pohlaví je údajně čokoláda daleko lepší, než sex. Pravdivost tohoto tvrzení však není vědecky dokázána…

Praktický pomocník do kuchyně

Miluje vaše drahá polovička popcorn, po kterém se může v kině doslova utlouct? Co takhle ji obdarovat praktickým popcornovačem, se kterým je možno připravit hromady této křupavé nízkokalorické pochoutky? Nebo snad patří mezi tzv. „kofeinové závisláky“ a nový den si bez horkého nápoje zkrátka neumí představit? Udělejte maximum pro její komfort a pořiďte jí třeba kávovar nebo praktický termo hrnek, se kterým si její oblíbená káva uchová provozní teplotu.

Vskutku gurmánský zážitek z Itálie

Jestliže vaše láska nedá dopustit na kvalitní potraviny a netradiční chutě české i zahraniční kuchyně, máme pro vás další zajímavý gurmánský tip. Tím je luxusní těstovinový set, který kromě praktické těstovinové mísy obsahuje také vybrané tenké špagety, boloňskou omáčku, směs koření a dva druhy chutných sýrů – zkrátka všechno, co k přípravě této jedinečné pochoutky potřebujete. Věřte, že takový dáreček potěší nejen vaši milou, ale také váš žaludek. Nyní nám již nezbývá nic jiného, než popřát vám při výběru dárku šťastnou ruku.