Cool dárky

SrdceZe stálých oslav se vám točí hlava, protože fantazie k výběru dárků skončila na nule? Kvůli inspiraci nemusíte hodiny bloudit obchodními centry a koukat, co vás cvrnkne do nosu. Online nákup vám přinese nejen pohodlnou koupi, ale pomůže i s perfektním výběrem pro vaše známé nebo příbuzné. Chystáte se opět někomu blahopřát? Směle do tipů na dárky!

 

Jedna myš za druhou…

Kdo by v dnešní době nepotřeboval počítač a pořádnou zásobu myší, protože někdy se musí člověk opravdu hodně naklikat. Nové myši s originálním designem ocení muži i ženy. Pro muže můžete vybírat mezi typicky chlapskými motivy – auta, fotbal. Zaláskované potěší myš k počítači ve tvaru srdce nebo sexy myš (někdy i oblečená). Rodičům darujte zajímavě řešenou skleněnou nebo stříbrnou myš a pak vám určitě nebudou vyčítat, že sedíte u počítače tak dlouho dobu – sami se neodtrhnou, ať už doma nebo v kanceláři.

 

Maličkosti pro radost a užitek

LahevKaždý, kdo sedí u psacího stolu většinu dne nebo noci, ocení nějaké zpestření přímo na stůl. Kupte svému šéfovi, přítelkyni nebo muži těžítko, kam si může vložit fotografii svých nejmilejších osob nebo zvířátek. Pohled na něco příjemného ze života jistě povzbudí unavené smysly a navnadí do další činnosti. K perné práci se hodí i popíjet lahodné moky. Nemusí jít zrovna o alkohol, to by se mozkové závity brzy začaly otáčet tím správným směrem. Dobrou kávu a čaj ocení mnozí lidé, tím pádem je potřeba i hrnek. Termo hrnek v různém barevném provedení se nikdy neztratí a suprový cool dárek je na světě!

 

Koutek pro labužníky

Dokonce i zelenina může být skvělým dárkem. Jistě si všimli, že se zhotovují kytice stvořené z čerstvé zeleniny. My vám rovněž nabízíme originální balení zeleniny! Nakládaná zelenina výborně chutná a navíc je umístěna v zajímavě tvarovaných dózách. Kdo by odolal ochutnání na pohled pěkného a barevného dárku?