Dárek do 500 Kč pro každého

Blížící se oslava narozenin, svátku nebo výročí nemusí nutně zruinovat váš měsíční rozpočet. I za nižší cenu se totiž dá pořídit dárek, který nejen potěší, ale i dobře vypadá.

Pakliže třeba i studujete, jistě oceníte několik našich nápadů na dárky v cenové kategorii do 500 Kč, které jsou vhodné pro přítelkyni, přítele, maminku, tatínka i prarodiče – zkrátka pro každého.

 

 

usb-lampickaMilovníkům Gadgetů

bez váhání pořiďte USB lampičku za 99 Kč. Pomocí USB 2.0 se snadno připojí ke každému notebooku nebo USB HUBu. Oproti jiným modelům má tu výhodu, že díky jednoduchému přepínači se dá vypnout, aniž by uživatel musel vypojovat lampičku z USB. Příjemné žluto-oranžové světlo nepůsobí sterilně a stínidlo lampičky je rozšafně odkloněno na stranu. Lampička je flexibilní, takže si její polohu snadno přizpůsobíte dle vašich potřeb.

kids-water-bottleVeselé lahve ZAK! designs

Pro děti do školy, na výlet nebo na odpolední aktivity. Žádné nudné obyčejné PET lahve. Láhve ZAK! designs pořídíte za 198 Kč. Láhev má objem 0,5 litru a disponuje pohyblivým pítkem. Dostupná je ve dvou barevných provedeních – zeleno-modrá a oranžovo-růžová. Lahvička může i pomoci dětem, které nedodržují pitný režim. Lahvička je lákavá a vesele barevná, takže ji dítko častěji odhalí před ostatními, samozřejmě včetně ukázky, jak krásně se z ní pije 🙂

snidanovy-setSnídaňový set nejen do postele

Za 488 Kč pořídíte tento vkusný snídaňový set třeba pro vaši drahou polovičku. K němu můžete připojit například podomácku vyrobenou poukázku na snídani do postele dle vlastního výběru. Set je vyroben z keramiky a tác je navržen tak, abyste při jeho přenášení nic nepřevrhli. Jeho pevnou součástí je držák na tousty/chleby a kalíšek na vajíčko. Keramická lžička a hrnek tak doplňují celý set.

antistres-newtonovy-kouleNewtonovy koule

Dárek do pracovny, kanceláře nebo studentského pokoje. Všichni jsme občas rozladění nebo se snažíme uspořádat si myšlenky. Tento uhrančivý doplněk známý pod názvem Newtonovy koule nebo Newtonova houpačka, rozpohybujete jedním zhoupnutím koule. Ostatní koule posléze následují předchozí kouli a v pravidelných intervalech Vás doslova uklidní. Díky tomuto šikovnému antistresovému doplňku za 370 Kč už vznikl z vyklidněné mysli nejeden brilantní nápad.

fotbal-oznacovace-sklenekOrganizátor fotbalových pitek

Jdete se ke kamarádovi dívat na očekávané fotbalové utkání a rádi si u toho dáte skleničku nebo lahvinku piva. Když se ovšem diváků sejde víc, konferenční stolek se plní a dříve či později nevíte, čí sklenice nebo láhev je čí. Tyto označovače s fotbalovými panáčky v ceně 197 Kč Vám usnadní život. Zvolíte si pro svoji nádobu oblíbenou barvu a Váš drink se již neztratí. Předejde se tak spoustě omylů a pro toho, kdo je rád hostitelem a s potěšením organizuje večírky a sešlosti, je tento dárek zcela ideální.

vypite-bryle-lookBrčko jako módní doplněk

U párty a večírků ještě chvilku zůstaneme. Na společenskou událost totiž můžete přijít vybaveni zcela netradičně a to s brčkem ve tvaru brýlí. Ty lze pohodlně nosit během pobytu na párty. Čím barevnější nápoj zvolíte, tím budou brýle vypadat zábavněji. Vtipálkovi a především extrovertovi udělá tento dárek v ceně 190 Kč rozhodně radost a na budoucích večírcích se rozhodně neztratí.

manzetove-knofliky-golf-Módní Golfista

Univerzální dárek pro tatínka, bratra, přítele, kamaráda, ale i nadřízeného nebo pro obchodního partnera. Společným vodítkem musí ale být golf. Pár manžetových knoflíků ve tvaru golfových míčků nadchne nejednoho fešáka, který rád nosí košile. Manžetové knoflíčky jsou jedním z jejích důležitých doplňků. Obdarovaný tak dá elegantně najevo své zájmy nebo to, v čem vyniká. Knoflíčky pořídíte na našem e-shopu za 498 Kč.

pullitr-homer-simpsonFanoušek Homera Simpsona

Seriál se žlutými postavičkami nás provází na televizní obrazovce již řadu let. Rozumbradu, otce a dobrodruha Homera Simpsona si oblíbil – nebo se v něm zhlédl kdejaký muž. Pokud i vy znáte nějakého, kterému by Homer přilnul k srdci, potěšíte ho tímto půllitrem s kvalitně natištěným obrázkem již od 290 Kč.