Dárek ke kulatinám

Každé narozeniny jsou důvodem k oslavě. Kulaté narozeniny obzvlášť a pro tuto příležitost se vždy snažíme vymyslet co nejzajímavější dárek, aby si obdarovaný oslavu a dárek uchoval v paměti po dlouhá léta.
Především z tohoto důvodu se často uchylujeme k velmi speciálním zážitkům, dárkům na míru, s věnováním nebo dárkům, o kterých víme, že jejich používání udělá velkou radost.

Ke třicetinám a vyšším kulatinámnarozeninove-tricko-gratulace-v-novinach

Pro ty, kteří se narodili před rokem 1989 můžeme doporučit tuto personifikovanou specialitu v podobě narozeninového trička s potiskem novin ze dne, kdy se dotyčný narodil. Narození oslavence se implementuje včetně zaslané fotografie přímo do přední strany novin jako radostná událost nebo oznámení. Text i nadpis si můžete vymyslet sami. Jedná se o velice kreativní a kuriózní dárek, kterým určitě překvapíte. Zejména proto, že každý je zvědavý, co se v den jeho narození přihodilo a pohodlné tričko se svou podobiznou na titulní straně bude pyšně nosit.

Pivní pohotovost na cesty a oslavy

pivni-batoh-se-soudkem-pivni-pohotovostJe obdarovaný muž a bezmezně miluje pivo? Rád si dopřává zlatavý mok ve společnosti přátel? Posuňte ho na vyšší úroveň s pivní pohotovostí. Pivní batoh s pětilitrovým soudkem, vlastním výčepním systémem a nerezovým dvoustěnným krýglem bude pýchou každého pivaře. 10 půllitrů piva pohodlně sbalených na cesty připravených k čepování se tak perfektně hodí na oslavy nebo výlety do přírody pod stanem. Tento společník je vděčným dárkem a důležitost oslavencova věku podtrhnete s pokovenou samolepkou, kterou si můžete dokoupit.

Vlastní poštovní známka

vlastni-postovni-znamka-darek-ke-slavnostni-prilezitostiV bílém obrazovém zaskleném rámu s paspartou ve formátu 230 × 230 mm můžete darovat tento unikátní dárek, který si obdarovaný vystaví a uvidí každý den. K jeho realizaci vám stačí pouze kvalitní fotografie oslavence a případná trocha kreativity k vytvoření výstižného motta či citátu. Vytvořená známka je dodávána na archu v počtu 9 ks s nominální hodnotou ‚A‘ a je zcela platná, takže se dá použít k rozesílání dopisů i následující rok. Dojem z tohoto dárku bude pro oslavence zcela výjimečný. Tento dárek se dá využít i při příležitosti výročí, promoce, k narození dítěte nebo svatbě.

 

V oslavencově režii

kreslo-pro-duchodce-reziserske-kresloJe oslavenec či oslavenkyně tak trochu ‚brepta‘ nebo disponuje režisérskými sklony? Není vhodnější dárek než režisérské křeslo s vlastním textem. Pohodlné křesílko z naolejovaného akátového dřeva a kvalitní béžové pevné 100% bavlny je velice neutrální a hodí se tak téměř do každého interiéru, na chalupu nebo verandu. Na opěrku si můžete vymyslet zcela vlastní text. Nápadům se meze nekladou. Křeslo je skládací a opěrka snímatelná, takže ji můžete kdykoliv vyprat. Na přání navíc můžeme za příplatek potisknout i druhou stranu opěrky, takže prostoru pro realizaci originálního textu je k dispozici více než dost.

Gratulace celé rodiny

Skvělým dárkem například pro maminky, babičky nebo tety je zcela jasně rodokmen s fotografiemi a věnováním. Váš rodinný strom můžete pojmenovat dle celé rodiny, Babiččin strom nebo jen opatřit datem narození oslavence. Počet rámečků na fotografie si zvolíte dle potřeby vaší rodiny. Fotografie stačí před gratulací jen vložit dovnitř. Obraz je dodáván včetně rámu se sklem a paspartou. Rozměry 40 × 50 cm. Věřte, že na takto nádherný dárek, se vaše milá oslavenkyně bude ráda dívat každý den.

rodinny-strom-rodokmen-s-fotografiemirodinny-strom-rodokmen-s-fotografiemi (1)