Dárek pro golfistu

Trefit jamku není jen tak. A trefit dárek pro golfistu také ne. Nechcete-li darovat něco fádního a okoukaného, nechte si od nás poradit, co darovat. Léty prověřené dárky už nadělaly našim obdarovaným mnoho radosti.

Snídaně pro šampiony

sada-sampionu-golfOd firma Könitz se zkušenostmi a tradicí již od roku 1909 máme již několik let v nabídce tuto golfovou snídaňovou sadu, která se těší velké oblibě. Skládá se ze snídaňové mísy (objem 725 ml), talíře a hrnku (250 ml)  s podšálkem.  Manželky golfistů jistě ocení fakt, že nádobí se může dát do myčky i přes kvalitní potisk s povrchovou úpravou – pokud si totiž sáhnete na mísu nebo hrnek, ucítíte jemný reliéf, jako kdybyste sahali na opravdový golfový míček.

Host do domu, Bůh do domu!golfova-rohozka-green

Jak jinak dát najevo svůj koníček a ke komu se vstupuje, než stylovou golfovou rohožkou ve tvaru golfového hřiště! Vtipný a neotřelý dárek pro ty, kteří mají již tradičních dárků s golfovou tématikou přehršel. Rohožka je vhodná do interiéru i exteriéru. Rozměry rohožky jsou 75 × 50 cm.

 

Dárek pro vítěze

stojan-na-lahev-golfista„Tak tady jsem ti přinesl/a lahvinku!“ zaznívá věta jako z jedné české televizní reklamy, pokud se rozhodnete přinést pouze láhev vína nebo jiného alkoholu. Ta rozhodně neurazí. Obzvlášť, je-li oslavencova oblíbená. Zcela běžný dárek můžete ale ozvláštnit naším ručně vyráběným stojanem na láhev ve tvaru odpalujícího golfisty. Hlava se nasazuje na hrdlo láhve a držák nebo spodní část stojanu můžete obohatit i o vlastní věnování. Dárek je velice univerzální pro rodinné příslušníky, kamarády, ale třeba oslavence, které ne moc dobře znáte a nebo dokonce i obchodní partnery a vítěze turnajů.

Golfista – Ajťák

mouse-golf-ball-mousepad-golfcourse_01676Geek, Ajťák, počítačový maniak a k tomu golfista? Rozhodně neprohloupíte koupí této golfové myši s podložkou ve tvaru greenu. Myš má tvar placatého golfového míčku i s povrchovou úpravou a sviští zrovna jako míček vzduchem. Do PC se připojuje pomocí USB kabelu a podložka dokonce disponuje malou vlaječkou.