Dárkové čaje Tea Forte

I čaj potěší jako dárek. Pro milovníky čaje jsou příprava a pití čaje malý osobní rituál. Proč jim jej tedy nedopřát?

Čaj nás provází odpradávna a pozitivně nám i našemu tělu pomáhá ve spoustě oblastí. Čaje pomáhají našemu organismu k pročištění, k uklidnění mysli, odbourávání stresu nebo i třeba k dočasné euforii. Kdo si v čaji najde zalíbení, těžko se jej zbavuje a nemusí jít zrovna o kompletní čajový rituál od A do Z. Stačí i samotné pití čaje díky čajovým sáčkům.

Pokud takového člověka máte ve svém okolí, jistě si při každé příležitosti jeho narozenin nebo svátku kladete otázku – čím ho potěšit? Které čaje již vyzkoušel a ochutnal a nebo kolik čajových servisů a pomůcek doma vlastně má.

Tea Forté® – Americký Individualista

Jestliže s jistotou víte, že váš blízký milovník čaje je také především moderní a otevřený člověk, se značkou Tea Forté nešlápnete vedle ani omylem. Tea Forté je mladá americká značka, která se snaží přinést čajový rituál do každodenního života a to stylově. Od moderních hrnků, přes spařovací systémy až po zajímavé čajové směsi a příchuti. Typickým znakem je pyramidový sáček s milým lístečkem, pro které jsou některá příslušenství speciálně uzpůsobené. A jaký druh dárku od Tea Forté vybrat? S tím Vám rádi pomůžeme.Rejuvenation_Teaforte

Rejuvenation set – sada pro jednoho

Luxusnější dárková sada pro jednu osobu obsahuje to nejnutnější k pití čaje. Jednoduchý a elegantní porcelánový šálek s pokličkou pro zachování teploty, porcelánový odkladač na pyramidový sáček a Sampler Box, tedy balíček deseti různých druhů čajů. Každý čajomil rád ochutná něco nového.

 7911Čajový šálek Kati – designová vychytávka pro dámy

Šálky Kati slouží především pro přípravu sypaných čajů, díky důmyslnému odnímatelnému sítku. Poklička pomáhá uchovat čaj horký a dvoustěnný hrnek zaručí, že se při jeho uchopení nespálíte. Hrnečky o objemu 355 ml jsou z vyrobené z porcelánu a nabídka designů je opravdu široká. Kati se tak stává nejen součástí rodiny nebo vybavení kanceláře, ale i módním doplňkem.tea-forte-jarni-kolekce

 

Ppugg-ceramic-teapot-tea-forteugg  – nová oblíbená čajová konvice

Má-li již oslavenec své oblíbené čajové hrnky rád a nechce se jich jen tak zbavit, mohli byste mu udělat radost čajovou konvicí Pugg, která se dá použít jak na sáčkové čaje, tak i na sypané čaje, protože disponuje sítkem, stejně jako hrnečky Kati.  I když se možná zdá na první pohled drobná, s konvicí připravíte 0,7 L vynikajícího čaje. Nutno dodat, že design konvicí Pugg je shodný s Kati, takže pokud zakoupíte oba produkty naráz ve stejném designu, darujete opravu vytříbený dárek.

 

dzban-na-ice-tea-tea-forteDžbán na Ice Tea – pro milovníky léta

Tato sada na přípravu ledového čaje udělá radost každému, kdo si Ice Tea rád vychutnává opravdu chlazené. Sada obsahuje jeden džbánek na vylouhování horkého čaje a druhý džbánek na uchování ledu a servírování. Je určena pro servírování čaje přímo na stole, takže nemusíte složitě nikam odcházet, ale po celou dobu přípravy čaje můžete posedět s rodinou  nebo svými přáteli. Džbánek je navíc vyroben z ručně foukaného skla odolného proti vysokým teplotám. Co jinak skvěle vypadá než jednoduše čisté sklo v zajímavém tvaru.