Dárky k narozeninám pro ženy

TeafortePravdou je, že větší části žen opravdu záleží na tom, čím je jejich blízcí obdarují. Zvláště pokud jde o opravdu blízké osoby. Měli bychom být vždy připraveni na narozeniny právě té „naší“ ženy a překvapit ji možná co nejoriginálnějším způsobem. Nejde o hodnotu daru, ale právě o tu připravenost s jakou dar vybíráme nebo s jakou iniciativou zjišťujeme konkrétní informace. Ta se totiž vždy pozná a v kladném případě je to opravdu to nejkrásnější, co můžete pro ženu udělat. Pojďme se společně podívat na tipy, které dárky k narozeninám pro ženy vám mohou vnuknout právě onen originální nápad.

Vždy synchronizovaná, vždy harmonická

Milovnicím čajových dýchánků opravdu neukřivdíte, když je obdarujete kouzelnou čajovou sadou. Bude to pro ně skvost, který dostaly právě od vás. Skvost, při kterém si vzpomenou na krásné chvíle právě s vámi a ještě si u toho vychutnají svou denní dávku čajové pohody. Tento dar nikdy nepřijde vniveč. Inspirovat se můžete například čajovou sadou Leaf, čajovou sadou Teaforte, případně čajovou sadou V&B s pralinkami. Fantazii na dárky k narozeninám pro ženy se meze nekladou!

Termo hrnek BodumPřesně to pravé!

Opravdu vyšperkovaným dárečkem pro milovnici seriálu Sex ve městě může být zrovna sada – Sex ve městě. Cinzano s náušnicemi a knihou je vážně úžasný dar pro skalní fanynku! Jen si představte její reakci, když rozbalí dáreček v nádherné krabici, která je součástí balení! Ten výraz vděku a radosti. To je dojem, na který se nezapomíná. Nezapomeňte ani vy, jak se dělá radost!

Pohoda ve spěchu

Pokud víte, že se oslavenkyně v jednom kuse nezastaví, od rána do noci pracuje, zařizuje a organizuje, samozřejmě byste jí měli domluvit, ale pokud si to nevezme k srdci, tak jí den zkuste příjemně ulehčit. Víte jak? Snad každý člověk při náročném dni a v pracovním nasazení zatouží po dobré, chutné a teplé kávě. Mít ji stále při sobě – v autě, při chůzi …Ovšem s termo hrnkem Bodum se to zvládnout dá. Vybrat si můžete ze tří barev a to právě tu, která charakterizuje ženu, kterou chcete obdarovat.