Dárky, které děti zaručeně potěší!

Zavděčit se dárkem mladé slečně nebo svému zlobivému rošťákovi, který má (co se dárků týče) opravdu velmi vytříbený vkus, není ani trochu jednoduché. Dost na tom, že každé dítko je unikát a má jiné přání i představy o ideálním dárku. Abychom vám jeho výběr trošku ulehčili, připravili jsme pro vás pár zajímavých tipů pro kluky i holčičky, mladé slečny i sportovní nadšence.

Pro fotbalové fanoušky

Pokud je vaše televize během důležitého fotbalového zápasu beznadějně zabrána otcem i synem, zřejmě se uchýlíte ke čtení nebo kávičce se sousedkou. Proč tuto malou slabůstku klukům vyčítat? Tomu většímu dopřejte večer u oblíbeného kanálu bez zbytečného lamentování a menšího obdarujte speciálním fotbalovým hrnkem nebo celou snídaňovou sadou. Uvidíte, že popcorn nebo oblíbená limonáda bude ze speciální sady chutnat ještě lahodněji.

Mít tak svého vlastního robota

Roboti jsou doménou budoucnosti a jejich skutečná éra teprve přijde. Předvojem však může být speciální solární robot, kterého můžou vaše děti sestavit v šesti atraktivních modelech. Jejich pokojíček může zdobit robotické letadlo, štěňátko, vznášedlo, stylové auto nebo vysoce moderní mlýn.

Pro slečinky tajnůstkářky

Tajemství ukryté na bezpečném místě je doménou mladých slečen. Což takhle jim práci se schováváním nejrůznějších deníčků a tajných zápisků ulehčit? K tomu poslouží speciální pero s neviditelným inkoustem, který mohou odhalit pouze vyvolení.

Pro milovnice čokolády

Znáte ženu nebo dívku, která by dokázala odolat lahodné čokoládě? Takové, kterou jsou obaleny šťavnaté kousky ovoce? Čokoládové fondue může být zpestřením narozeninové oslavy nebo příjemného odpoledne s nejlepší kamarádkou. Pořiďte proto své mladé slečně tento kulinářský doplněk a tabulku kvalitní čokolády. Takovým dárkem si stoprocentně získáte její křehkou náklonnost.