Dárky, které zahřejí u srdce

Výběr dárků bychom měli přizpůsobit i ročnímu období. To vám může situaci také usnadnit. Podívejte se na několik tipů na dárky, které jsou vhodné k darování na podzim nebo před nadcházející zimou.

 

luxusni-deka-atmosphereHebká deka Atmosphere®

Luxusní hebká deka o rozměrech 180 × 220 cm. S touto dekou potěšíte nejen ženy, které si potrpí na vkusné doplňky a vybavení, ale také všechny, kteří se rádi zachumlají u televize v pohodlí domova nebo často hostí přátele a známé doma, na terase. Nějaká ta deka navíc se vždycky hodí 🙂

spolecna-cesta-zivotem-svatebni-darNa společnou cestu životem

Tento dar je jedním z grandiózních a můžete jej darovat k různým příležitostem. Především jako svatební dar čerstvým novomanželům, které potěší luxusní a funkční piknikový kufr včetně nádobí a obsahu v podobě nejrůznějších pochutin. Piknikový koš pobízí k více společným aktivitám a užívání si jeden druhého. Proto je také vhodným dárkem třeba i pro rodiče k výročí svatby nebo známému organizátorovi pikniků a zahradních sešlostí.

cokoladove-fondue-sada-s-cokoladouHorká čokoláda a ovoce – božské spojení

Jednoduchý dárek pro přítelkyně, manželky, tetičky, maminky, babičky, kolegyně a všechny, kteří milují sladké. Keramická fondue sada Hamlet, dodávaná včetně 250 gramů čokoládových čoček i čtyř napichovátek zahřeje a potěší každý mlsný jazýček. Pro efektivnost vašeho dárku doporučujeme zakoupit spolu s jahodami a nebo pomeranči – lahodné ovoce spolu v kombinace s čokoládou.

Termohrnek pro ovládání jednou rukoutermohrnek-dream-pink-green

Termohrnek Dream je jiný než ostatní. V čem? Především skvěle těsní. Můžete jej v klidu položit do tašky nebo zavazadla bez obav, že se nežádoucí tekutina vylije kam nemá. S objemem 380 ml Vás zahřeje na dlouhou dobu. Ideální dárek pro řidiče. Proč? Protože se snadno ovládá jednou rukou. Díky svrchnímu tlačítku, které snadno zmáčknete při držení hrnku jednou rukou se uvolní víko a vy se můžete napít. Posléze jednou rukou opět zajistit a hrnek znovu odložit. Ani víčko se například při louhování čaje neztratí. Snadno jej totiž přichytíte na okraj hrnku. Aktuálně dodáváno v růžovo-černé a zeleno-černé variantě. Ideální dárek za rozumnou cenu pro všechny věkové kategorie!

zacapa-coko-doutnik-retroLitr kvalitního rumu a (čokoládový) doutník

Někteří muži budou jistě namítat, že nejlépe zahřeje kapka něčeho ostřejšího. Proč jim tedy nedopřát luxusní třiadvacetiletý rum Ron Zacapa v litrové láhvi spolu s čokoládovým nebo skutečným doutníkem. Čokoládové doutníky jsou vyráběny ručně z kakaa z Nové Guinei. Všechny tyto drobné detaily podtrhují celou sadu umístěnou v téměř mořeplavecké truhle.

 

Pohoda, klídek a svařáčekglu-set-na-svarene-vino

Jedním z nápojů na zahřátí je tradiční svařené víno. Nejlépe ho můžete servírovat a udržovat teplé se sadou Glu. Ta obsahuje designovou karafu se stojánkem uzpůsobeným na čajovou svíčku, která je součástí balení. Silikonová obruba zajišťuje bezpečné rozlévání a v dvoustěnných sklenicích vypadá servírované svařené víno naprosto elegantně.