Dárky pro kamarádku

TalířMilujete překvapení? Ano? Potom i vaše kamarádky ocení překvapivé věci a určitě to nebude něco, s čím se setkávají denně. Říkáte si, paráda – originální dárky jsou skutečně fajn, ale kam na ně neustále chodit? Jednou se zřeknete pravidelných pochůzek po obchodních gigantech a usedněte ke svému stolu před počítačem. Eshopy vás překvapí nabídkou jedinečných kousků a nad dary se určitě žádná z vašich kámošek neošklíbne.

 

Tam, kde láska prochází žaludkem…

Kuchyně je místem, kde hlavně dominují ženy v každém věku. Přestože se v současné době dostává k vaření stále více mužů, ženy nikdy nebudou obcházet tuto místnost obloukem. Potěšte kamarádku zajímavým vybavením. Skvělým tipem může být sýrový podnos s nožem. Tácy na sýry mají různé designy a tvary – kulatý, hranatý. Sýry patří mezi oblíbená jídla a nakrájené a naaranžované na podnosu se sají využít při mnoha oslavách, setkání přátel nebo rodinných sešlostech. Pokud už jsme zabrousili do sýrového světa, popřemýšlejte o nožích na sýr v kazetě nebo o teakovém špalíčku s noži na sýry. Chcete ještě něco stylového přibalit? Doporučujeme pastičku na myši. Ne, nelekejte se. Ve skutečnosti se jedná o kráječ na sýr a má skvělý design – vypadá úplně stejně jako pastička na myši.

 

Sladké přijde vždy k chuti

ČtyřlístekČokoládky, bonbóny, tyčinky a další vychytávky, které se umí nádherně rozplývat na jazyku a na chutě si musíte dávat pozor, aby vás úplně nepřeválcovaly a nesluply jste vagón sladkého sto způsobů. Občas si sladce zahřešit není nijak zakázáno a dárková bonboniéra Lindt ve tvaru čtyřlístku přinese nejen sladkost, ale i hodně štěstí všem oslavenkyním. Ani další kazety s čokoládkami nevypadají tak, že by je člověk mohl jen tak lehce přehlédnout. Klidně si sáhněte i na luxusní bonboniéru v podobě zlaté cihly, kde najdete lahodnou mléčnou nebo hořkou čokoládu s oříšky.