Dárky pro rybáře

Rybaření je v našich krajích oblíbeným sportem. Co takovým vášnivým sportovcům a trpělivým čekatelům věnovat k narozeninám nebo k svátku?Michal60

Rybářovo tričko – vlastní jméno

Proč vlastně chodí rybáři na ryby? Na tuto otázku možná částečně odpovídá tričko, na které vám rádi vytiskneme věnování, věk i jméno oslavovaného rybáře. Váš oslavenec si tak může na každou rybářskou výpravu obléknout něco neotřelého a opravdu ‚nenápadného‘. Velikosti L – XXL jsou dostačující pro každého. Dárek je úhledně zabalen v dárkové krabičce.

_vyr_1624Rybar_kompVětrný ukazatel – Rybář

Do každé rybářovy chalupy patří trocha té nostalgie. Větrný ukazatel je retro, ale zároveň hodnotným dárkem, protože se jedná o kvalitní řemeslnou práci. Ukazatel je zinkovaný pro dlouhou životnost, aby odolal silnému větru a dešti. Dodáván je samozřejmě včetně uchycení na střechy. Rozměry 415 × 415 × 330 mm jsou nepřehlédnutelné a ukazatel bude jasně reprezentovat rybářovo stavení.

 

stojan-na-lahev-velka-rybaRybářův stojan na láhev

Nejeden rybář si rád čas od času dá víno a nebo i něco silnějšího. Pro takové případy mu můžete věnovat ručně vyráběnou kovovou figurku ve tvaru sedícího rybáře, který je uprostřed chytání. Figruka je zároveň stojanem na víno nebo jinou láhev alkoholu.

 desatero-pro-rybareDesatero pro rybáře – Nutno dodržovat

Desatero pro rybáře na kvalitním dřevě o rozměrech cca 29 × 19 cm. Tvrdé zbroušené dřevo nesoucí destaero pro každého rybáře, které by měl zásadně dodržovat. Po stranách je ponechaná přírodní kůra a tak se dárek perfetkně hodí do každé chaty a chalupy. Navíc přímo pod desatero lze vypálit vaše krátké přání, gratulaci a nebo jméno. Text je doplněn o obrázky s rybářským motivem. Milý dárek pro všechny tatínky, dědečky, strýčky, kamarády a samozřejmě také partnery.

rybaruv-pullitr-petruv-zdarRybářův půllitr

Ručně vyráběný půllitrový džbánek na pivo klasického tvaru s vkusnou výmalbou sladkovodních ryb. Obsah je přesně na jedno pivečko ať už v domácím prostředí nebo při tak milovaném rybaření. Sklo je ručně foukané a tvarované, kvalitní potisk vydrží po dlouhá léta. Dodáváme v dárkovém obalu se stuhou.