Dárky pro ženy k padesátinám aneb, čím překvapit tchýni nebo manželku?

M-ComtesseŽádná žena nemá ráda, když jí někdo připomene její věk. Ovšem tak výjimečnou příležitost, jako jsou právě kulatiny, musí každá z nás přijmout a patřičně, s noblesou oslavit. Čím potěšit a zároveň neurazit naší drahou jemnou polovičku, či maminku nebo babičku? Vybírat můžeme opravdu z široké škály dárků a darů, někdy je však opravdu pořádná dřina vybrat přesně to pravé. Inspirace nikdy neuškodí, a tudíž jen čtěte a nechte pracovat vaší fantazii.

Elegantní dárkové koše

Tak tímhle dárkem pro ženy k padesátinám opravdu nikdy nic nepokazíte. Každá žena – a to v jakémkoli věku, uvítá dárkový koš, ve kterém najde své oblíbené pochoutky. Elegance, honosnost, také úcta a mnohé další příznačné rysy vyzařují z tohoto milého daru. Výbornou inspirací se pro vás může stát například dárkový koš M Comtesse nebo S Comtesse. Tyto nádherné balíčky obsahují přesně to, co neurazí, pohladí, potěší a zároveň vyjádří vše a to i beze slov. Dárky pro ženy k padesátinám mohou být i netradiční…

VínoJedinečné stojany na prsteny

Pokud si myslíte, že zrovna tento sortiment by mohl potěšit vaší oslavenkyni, tak vsaďte na originalitu, eleganci, výjimečnost a jedinečnost stojánku na prsteny Moser. Precizní a vytříbený vzhled učaruje snad každé z nás. Zkuste to a uvidíte. Úspěch je zaručen!

Nejkouzelnější, neodolatelná a hlavně nevšední chuť

Ano, chuť vína, která je tak výtečná a zároveň jedinečná. Obdivuhodná žena si zaslouží úctu a tu největší lásku. Jenže, jak ji vyjádřit, aby to nevypadalo jako pouhé klišé a aby byl ten pravý dojem na místě? Zkuste vsadit na něco, co si jen tak sama nedopřeje. Pokud je to milovnice vín, určitě jí vyrazíte dech luxusním vínem. Slámové víno je skutečným zázrakem. Jestli tápete a nevíte, pro které se rozhodnout, tak zkuste třeba sadu na slámové víno se skleničkami Villeroy&Boch. Pokud byste chtěli s dárky pro ženy k padesátinám zapůsobit ještě něčím na zub, sada obsahující slámové víno se sýrem Gouda se o to postará!