Hledáte vtipné pivní dárky pro milovníky alkoholu?

Máte doma pivaře, kterého v blízké budoucnosti čekají jmeniny nebo narozeniny? Pak budete určitě dlouze přemýšlet, jaký dárek vybrat, abyste mu udělali radost a zároveň se zavděčili. Zapomeňte na dárkové sady kosmetiky nebo snad bonboniéry a lahve tvrdého alkoholu, pro pivaře naleznete obsáhlý sortiment speciálních pivních dárků v e-shopu Dobrý dárek. Pojďme se nyní společně podívat na super pivní vychytávky, které rozzáří oči každému milovníkovi zlatavého moku!

Obdarujte a ušetřete

Pravidelně slýcháváte, že jde váš milý „na jedno“? Přitom velmi dobře víte, že „jedno“ je jaksi velmi proměnným pojmem? Co takhle jej obdarovat vlastním pivním džbánem s pípou a keramickým podtáckem, který navodí tu pravou atmosféru i v domácím prostředí? Nejen, že si svého pivaře (alespoň po nějakou dobu) udržíte doma, ale také ušetříte nějakou tu korunku za „hospodské přirážky“, které jsou v rámci restauračních zařízení účtovány.

Basička pivních speciálů

Pivní basička s 9 vyhlášenými pivními speciály a malou kýtou dostane do kolenpullitr každého pivaře. Speciální dřevěná přepravka, ve které jsou piva naaranžována, působí velmi elegantním a slavnostním dojmem. Přepravku je následně možno průběžně doplňovat oblíbenými pivními značkami vašeho milého. Pokud je vám jasné, že 9 pivních speciálů se u vás doma dlouho neohřeje, darujte svému milému celý metr piv, ve kterém je umístěno hned 12 kousků vyhlášené značky Duff.

Osobní půllitr

Osobní půllitr s věnováním je skvělým dárkem ke slavnostnímu výročí nebo kulatinám. Na půllitr je možno nechat natisknout jméno oslavence, zamilovaný vzkaz i narozeninové přání. Součástí osobního půllitru je také keramický podtácek. Pro retro maniaky je připravena také verze se speciálním cínovým víčkem, které chrání obsah půllitru před nezvanými hmyzími návštěvníky.