Jak obdarovat tu nejdražší osobu? Poradí vám tipy na dárky pro maminku

Luxusní deka

Až do letošního roku jste neměli nejmenší problém s tím, co koupit mamince k narozeninám. Ale letos to přišlo: bezcílné procházení kolem obchodů a žádný nápad v hlavě. S našimi tipy ušetříte nejen čas strávený v obchodech, ale hlavně vám nabídnou ty nejlepší dárky, jež potěší. Úspěch zaručen!

V poslední době je velkým trendem darovat jen obálku s penězi, nebo dárek praktický, jako je například luxusní deka. Kdo se nechce uchýlit k tomuto řešení, pak pro něj máme několik inspirativních tipů, co pořídit k narozeninám mamince, ale třeba i babičce a tchýni. Dárky pro ženy není zas až tak těžké vybrat, ačkoliv pánové to vidí pravděpodobně jinak. Existuje široké spektrum dárků, s nimiž potěšíte a dáte najevo, že si dané osoby ceníte.

Každá žena chce být krásná

Ženy se chtějí líbit a maminky nejsou výjimkou. Vhodným dárkem tedy mohou bát poukazy na kosmetické procedury, masáže či návštěvy salonů s komplexní péčí. Ideální poukaz pak umožňuje vybrat si právě to, po čem touží. A pokud není tím pravým dárkem pro maminku pobyt v lázních, určitě ji potěší sedací pytel, kde si může odpočinout po namáhavém dni.

Sedací vakPomocník do domácnosti

Hospodyňky budou rády za pomocníky do domácnosti. Sledujete-li trendy poslední doby, pak vám jistě neunikly tolik oblíbené robotické vysavače, které usnadní úklid menšího i většího domu. Vybrat můžete poloautomatické i plně automatické, všechny ale budou dobrými pomocníky!

Šperk nikdy neurazí

Pamatujte, že šperk žádná žena neodmítne. Náramky, náhrdelníky, náušnice či prsteny  – slabost alespoň pro jeden druh má snad každá. Originálním dárkem je pak třeba vkusný stojan na šperky a bižuterii, díky němuž získá jasný přehled o tom, co má zrovna k dispozici. Skvělé řešení pro ty, které mění ozdoby každý den.

Možná trochu opomíjená jsou v tomto směru kvalitní pera. Reklamní propisky jsou sice levné řešení, ovšem ani trochu stylové. Darujte proto krásné a elegantní pero, jež se stane vítanou součástí kabelky vaší maminky. Další variantou je pak třeba aromatické pero s flakonkem esenciálního oleje.

Snad vám byly tipy inspirací a ve výsledku budete spokojení všichni – vy i majitelka vkusného dárku!