Jak správně vybrat dárek k promoci?

Tak přeci jen to dokázalo! Vaše dítko, které je však již dávno za prahem dospělosti, se bude moci pyšnit vytouženým titulem. A to je přeci důvod k oslavě, pochvale a nějakému tomu dárečku. Pokud se i před vámi skví vidina promocí, jistě přemýšlíte, jaký dárek absolventovi vysoké školy koupit. Na výběru dárku k promoci si dejte pořádně záležet, vždyť dřina i čas věnovaný studiu musí být náležitě oceněn. Máme pro vás pár zajímavých rad, jak dárky k promoci vybírat i tipů na konkrétní dárečky, které jsou k této příležitosti doslova jako stvořené.

Promoci je potřeba pořádně oslavit

Promoce jsou obdobím, kdy z většiny absolventů opadne i poslední vlna stresu a šoku z právě vykonaných státnic. Nic jim proto nebrání v pořádné oslavě. A na té pochopitelně nesmí chybět lahvinka něčeho dobrého. Darujte proto svému vysokoškolákovi flaštičku domácí pálenky, kterou můžete předat třeba v rafinovaném obalu od žárovky. Moravská hruškovice spraví pošramocený žaludek a další škody, které na těle (a v neposlední řadě i duši) státnice a samotné absolvování vysoké školy napáchaly.

Pro vtipálky

Po martyriu, které doprovázely hromady knih a skript si absolvent zaslouží trošku toho smíchu a oddechu. A právě pro tyto chvíle se hodí vtipné dárky, které vykouzlí úsměv na tváři i těm, kterým se třeba nepodařilo vykonat státnice v řádném termínu. Taková osobní cedule s vlastním jménem a toužebným titulem určitě najde uplatnění na spoustě dobře viditelných míst.

Vzpomínky zůstanou

A aby promoce nezůstaly jen tak beze stopy a ve skladišti zapomnění, zdokumentujte předávání zaslouženého titulu a novému „otitulovanému“ darujte třeba speciální 3D těžítko s touto nezapomenutelnou fotografií, která bude navždy připomínkou tvrdé dřiny a zároveň také studentských let, na které během plnění nelehkých pracovních úkolů tak rádi vzpomínáme J