Jak vybrat dárek k promoci pro ženy

Promoce a vůbec samotné absolvování vysoké školy je pro mnohé z nás nezapomenutelným zážitkem. Pokud se i vaše dcera, vnučka nebo kamarádka může nově pochlubit vysokoškolským titulem, jistě budete na seznamu hostů, kteří se budou moci zúčastnit slavnostních promocí. A taková událost si rozhodně zaslouží nějaký ten dáreček a pořádnou pochvalu. Máme pro vás pár zajímavých tipů na dárky k promoci, které rozhodně nezruinují vaši peněženku a zároveň novou vysokoškolačku příjemně překvapí a potěší.

Něco pořádného na oslavu

Ti, kteří mají vysokou školu za sebou, se jistě shodnou na tom, že rozhodně nešlo o procházku růžovým sadem. Během studia trpěly nejen naše mozkové, ale zejména nervové buňky. Proto je žádoucí úspěšné zakončení studia na VŠ řádně oslavit a vytěsnit všechny zbytky přebytečných znalostí. K tomu poslouží luxusní dárková sada Calém s vyzrálým portským vínem, jehož stáří činí neuvěřitelných 10 let. Součástí dárkového balení je nejen tento lahodný nápoj, ale také sada dekorací a dvou zdobených skleniček. Na slavnostní přípitek rozhodně neseženete nic lepšího.

Čokoláda a ženy…

Najděte nám ženu, která odolá lahodnému pokušení ve formě vybrané čokolády. Světoznámé belgické pralinky Leonidas v dárkovém balení představují ztělesnění dámského snu o dokonalém dárku. A když k pralinkám přidáte ještě sadu na lahodné čokoládové fondue, vězte, že budete jedním ze zúčastněných, kteří přinesli tu nejlepší odměnu za roky dřiny a odříkání.

Ať je na co vzpomínat

Součástí promocí je v drtivé většině také povinné fotografování. I když absolventce v danou chvíli přijde zvěčnění v univerzálním nepadnoucím hábitu poměrně otravné a zbytečné, po čase si na školní léta ráda vzpomene. Pro tuto příležitost ji obdarujte speciálním foto rámečkem – těžítkem, do kterého umístíte fotografii z onoho slavného dne. I po letech bude určitě na co vzpomínat!