Jaký dárek koupit mladé slečně?

Má vaše vnučka narozeniny? Jdete na maturitní večírek kamarádky nebo jednoduše sháníte něco, čím uděláte radost své mladé slečně, jejíž vkus je zvláště v období puberty velmi vytříbený? Máme pro vás pár lákavých tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Pohodlně se usaďte, naše krasojízda dárkových tipů právě začíná!

1. Sedací vaky pro každou příležitost

Zve si na návštěvu vaše dcerka kamarádky? Pokud nechce celá rodina trpět nedostatkem židlí u nedělního oběda, je vhodné pořídit slečně do jejího studentského pokoje zajímavou vychytávku, kterou ocení kamarádky, ale i případní budoucí kamarádi. Touto vychytávkou je praktický sedací vak, který je nejen velmi elegantní, ale také prostorný a pohodlný.

2. Pro slečny – tajnůstkářky

Jen si vzpomeňte, milé dámy (a možná i pánové) – kdo z nás si v mládí nepsal tuze tajný deníček, který byl odepřen zraku okolí? Pokud si i vaše slečna prochází obdobím, kdy chce mít všechny své poznatky, tužby i bolístky pěkně pohromadě v tajném notýsku, pořiďte ji speciální propisku s neviditelným inkoustem, která uchrání nejedno tajemství před vyzrazením.

3. Praktická kabelka

Ani elegantní kabelkou žádná slečna nepohrdne. Pokud mohou její útroby ukrýt všechny dámské nezbytnosti včetně notebooku, bude nadšení o to větší.

4. Všechny důležité věci na svém místě

Pokud vaše téměř dospělá princezna miluje šperky a nejrůznější druhy bižuterie, určitě často hledá druhou náušnici, oblíbený náramek nebo řetízek, který se ve směsi doplňků zkrátka někde zatoulal. Aby k těmto nepříjemnostem nedocházelo, obdarujte slečnu stylovým věšákem na šperky, na kterém bude mít každý módní kousek své místo.

5. Stylová za každé situace

Puberta našich dětí je neodmyslitelně spjata se zábavou v nočních barech a na diskotékách. Aby vaše mladá dáma zářila na všechny strany, obdarujte ji speciálními svítícími tkaničkami, se kterými bude zkrátka nepřehlédnutelná. Tkaničky mohou prokázat službu i při návratu domů – jejich světlo totiž uvidíte již zpovzdálí.