K jaké příležitosti vinný soudek jako dárek? Máme pro vás tipy!

Lahev dobrého vína patří mezi univerzální dárky, které sice potěší, ale nikterak výrazně nezaujmou. Pokud na vás čeká oslava narozenin, výročí nebo jiného významného životního jubilea a jubilant patří mezi milovníky chutných vín, je na místě pouvažovat, zda přijít s jednou lahví nebo dokonce s celým soudkem. Vinné soudky jsou součástí obsáhlé nabídky portálu Dobrý dárek. Při jaké příležitosti mohou udělat vinné soudky oslavenci radost? To se dozvíte na následujících řádcích!

Narozeniny a svátky

Jste pozváni na oslavu narozenin, ale nevíte, jaký dárek pro oslavence vymyslet? Nechcete jej obdarovávat jednou lahví oblíbeného vína a na celou vinotéku vám jednoduše scházejí finanční prostředky? Pak není nic snazšího, než vsadit na vinný soudek, který bude zaručeně tím nejoriginálnějším dárkem na oslavě.

Svatební veselí

Pokud vám dorazilo pozvání na svatební hostinu, jistě kromě vhodného outfitu řešíte také vhodný dárek. I zde může přijít vhod vinný soudek, který rozhodně potěší novomanžele, ale už o něco méně jejich rodiče, kteří si v tento den zaručeně nepřejí žádné alkoholové extempore. Na první pohled bezedné vinné soudky disponují objemem 5 litrů a v jejich útrobách se může ukrývat chutný Merlot nebo lahodné Chardonnay.

vinný soudekNový člen rodiny

Také při této příležitosti s vinným soudkem nešlápnete vedle. Vždyť příchod nového člena do rodiny se musí řádně oslavit a v neposlední řadě také zapít. A po všech těch panáčcích a domácích pálenkách přijde dobře nachlazené jemné víno zaručeně vhod.

Promoce

Že je z vašeho dítka nebo nejlepšího kamaráda konečně právoplatně titulovaný vysokoškolsky vzdělaný občan? Kromě gratulace je zaručeně na místě také pořádná odměna za léta dřiny a odříkání. Posezení nad sklenkou dobrého vína a zavzpomínání na „staré dobré školní časy“ bude takovou malou nostalgickou tečkou za studentskými léty.

Náš tip: Vinné soudky naleznete v e-shopu Dobrý dárek.