Klasickým dárkům již odzvonilo. Nyní jsou v kurzu netradiční dárky pro muže

Grilovací sadaŘešíte dilema, které spočívá v nákupu netradičního dárku pro muže? Chcete tentokrát svou polovičku obdarovat něčím originálním a exkluzivním? Něčím, co zaručeně potěší, zvedne náladu a pobaví? Přinášíme vám pár tipů na netradiční dárky pro muže, kterými potěšíte každého pána tvorstva. Pánským trenkám a ponožkám již dávno odzvonilo – vybírejte netradiční dárky z obsáhlé nabídky našeho e-shopu.

Sady k přípravě lahodných pokrmů

Pokud váš partner miluje dobré jídlo a rád jej také připravuje a následně konzumuje, zpestřete mu samotnou přípravu netradičním dárkem v podobě sady na BBQ, která najde své využití na nejedné grilovací párty. Stejně tak zde můžete velmi dobře uplatit grilovací sadu, která obsahuje vše potřebné pro vytvoření prvotřídního steaku, na který se budou sbíhat sliny všem v okolí. Patří-li váš partner mezi milovníky dobrého jídla a pití, obdarovat jej můžete některou z dárkových sad a košů, které obsahují množství těch nejvybranější potravin a lahodných vín, případně výběrových pivních speciálů.

Čtyřlístky pro štěstí

GolfStěžuje si váš partner na nedostatek štěstí? Obdarujte jej exkluzivním instantním čtyřlístkem v plechovce, který si může sám vypěstovat nebo klíčenkou se čtyřlístkem, díky které bude mít štěstí stále po ruce. A aby toho štěstí nebylo málo, pořídit mu také můžete vtipnou houbičku na mytí ve tvaru – jak jinak než čtyřlístku!

Kdo si hraje, nezlobí

Toť staré známé a osvědčené pořekadlo, které lze aplikovat také na naše drahé polovičky. Ocení váš partner zmenšeninu stolního fotbálku, který si může brát všude s sebou?  Nebo je snad milovníkem golfu a rád se odreaguje třeba při polední pauze? Tak i jemu se bude líbit náš miniaturní green. Stejně tak si může s kolegou zahrát zrcadlové piškvorky anebo třeba tolik oblíbenou verzi klasických Monopol s názvem Pivopoly. Věříme, že vám naše tipy na netradiční dárky pro muže pomohou.