Máte doma pivaře? Potěšte ho pivními dárky!

Český národ se dělí na dva nerozlučitelné tábory – pivaře a vinaře (a pak také ty, kteří alkoholu nikterak neholdují – samozřejmě).  V případě, že patříte do první skupiny nebo máte pivaře doma a chcete jej překvapit zajímavým pivním dárkem, máme pro vás několik atraktivních tipů. Pohodlně se usaďte a nechte se inspirovat následujícími řádky.

Osobní půllitr s věnováním

Nic neudělá pivaři takovou radost jako jeho první osobní půllitr, který mu věnujete při příležitosti významné události. Na sklenici je možno nechat speciální technologií natisknout takřka cokoli – vtipnou básničku, jméno oslavence, vlastní přání nebo cokoli jiného. Věříme, že zlatavý mok bude z tohoto dárku chutnat ještě lépe.

Domácí pípa pro opravdové fajnšmekry

Všichni víme, jak to dopadne, když si občas zajdeme „na jedno“. Pokud jste také vy osobně na tuto větu od svého milého alergičtí, není od věci, pořídit mu při nejbližší příležitosti domácí pípu, díky které si to „jedno“ může kdykoli natočit v pohodlí domova. Druhá věc je, zda si v průběhu času nenajde další výmluvu pro návštěvu restauračního zařízení.

Pivní helmaMetr pivních speciálů

Patří-li pivař-oslavenec mezi milovníky netradičních chutí a vůní a rád zkouší něco nového, není od věci pořídit mu metrový výběr pivních speciálů. Každé pivo má svou jedinečnou příchuť a koncovku. Maximální požitek z vychutnávání speciálních pivních kousků ještě umocní chutná kýta, která je součástí tohoto gurmánského dárku.

První pomoc – pivní helma

A rarita na konec – pivní helma, která bude první pomocí pro každého správného pivaře. Po jejím obvodu lze umístit dvě plechovky piva a z jejich útrob za pomocí rozvodů usrkávat zlatavý mok. Pivní helmu můžete dozdobit cedulkou s vlastním věnování nebo jménem oslavence.

Náš tip: Všechny tuto a spoustu dalších dárků s nápadem naleznete v e-shopu Dobrý dárek.cz