Milé dárky od srdíčka ke Dni matek

Letos vychází Den matek na 12. května. Mnoho z vás zajisté namítne, že k tomu, abyste udělali radost své milované mamince, přeci nepotřebujete žádné zakroužkované datum v kalendáři. To je sice pravda, na druhou stranu, kdy jindy je vhodnější doba k tomu, jen tak obdarovat človíčka, který vás přivedl na svět? Maličkost, která potěší, nemusí zruinovat vaši peněženku, a přesto dokáže nadělat spoustu radosti a parády. Na následujících řádcích se dočtete pár tipů na dárky, které potěší (nejen) na Den matek.

Osobní dárky s věnováním

Rodiče místo drahých dárků ocení daleko více maličkost darovanou z lásky. Něco, co jim i po letech připomene, že vychovali děti, které je nadevše milují a váží si jich. A znáte snad lepší připomínku vašeho výjimečného a křehkého vztahu, než jakou je společná fotografie?  Taková fotografie, která zachycuje vzájemnou lásku, důvěru a porozumění může dostat třeba i moderní 3D podobu. Takto upravený portrét může představovat klasickou fotografii nebo originální skleněné těžítko, které bude nepostradatelným doplňkem maminčiny pracovny, obývacího pokoje či ložnice.

Životní zážitky v krabičce

Krásným dárkem může být také speciální vzpomínková krabička, do které můžete ukrýt nejrůznější připomínky společných dovolených, vaše fotografie, obrázky z dětství nebo cokoli jiného. A pokud krabičku vlastnoručně ozdobíte a její obsah necháte čistě na mamince, věřte, že prázdná rozhodně dlouho nezůstane.

Pro maminky – gurmánky a zahradnice

Patří vaše maminka mezi vášnivé zahrádkářky? Pěstuje všechno od čtyřlístků, přes rajčata, až po exotické orchideje? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, věnujte ji speciální bylinkovou zahrádku, ve které je možno pěstovat tři různé bylinky zasazené do speciálního bambusového květináče. Ať se již rozhodnete pro některý z jmenovaných dárečků nebo svou maminku obdaříte sladkou pusou, rozhodně ji vykouzlíte výjimečný úsměv na tváři.