Nejen vtipný dárek k 25. narozeninám

25 let je takovou pomyslnou hranicí mezi studentskými léty a skutečnou dospělostí. Pokud řešíte, jakým dárkem své dospělé „dítko“ v tento slavnostní den potěšit, nechte se inspirovat následujícími tipy. Přinášíme vám hitparádu dárků s notnou dávkou humoru, které vaši „čtvrt stoletníci“ určitě ocení.

Pro chlapáky

poradny-kanec-myslivecka-trofejVybíráte dárek pro vašeho přítele, syna či kamaráda? Věřte, že již dávno není chlapec, ale stává se z něj pořádný chlapák. Jak mu to tento přechod nejlépe vyjádříte? Dáte mu to najevo originální narozeninovou trofejí v podobě Kance nebo divokého Býka. Tyto krásně zpracované plyšové hlavy můžete doplnit také cedulkou s věnováním, jménem nebo datem narození. Pro odvážnější nákupčí máme k dispozici také Paroháče (Los) a Rybu (Žralok).

 

Sbalil si raneček a šel do světa

kotlik-pro-gurmany-nejen-na-gulasV našem případě se nejedná o raneček, ale o kotlík pro gurmány, který najde všestranné využití na zahrádce a nebo na cestách. Dárek obsahuje třílitrový kotlík, trojnožku nad oheň a samozřejmě některé základní suroviny na přípravu guláše – sušenou kýtu, gulášovou pastu a koření a další. Na závěr oceníte samozřejmě něco na zapití a sladkou tečku. Skvělý dárek pro trampy nebo kohokoliv kdo rád vaří a tráví čas venku na zahradě s přáteli.

Když sadu, tak pořádnou!

inkognito-xxl-v-saxofonovem-pouzdreGurmánských dárkových sad máme v nabídce hodně, ale tato je opravdu výjimečná. Jedná se totiž o saxofonové pouzdro XXL plné dobrotK 25. narozeninám zcela ideální dárek, jestliže vybíráte gurmánskou sadu. Obdarovaného určitě překvapíte a to hned dvakrát – představte si ten pohled vyjadřující překvapení nad saxofonem k pětadvacetinám! A určitě se obdarovanému uleví, jakmile pouzdro otevře a zjistí, že uvnitř je tolik báječných delikates! Pouzdro také můžete doplnit štítkem s věnováním, který rádi vytiskneme a nalepíme na víko, popřípadě věnování i napíšeme zlatou či stříbrnou fixou.

Ženy mají rády hezké kousky

Dárek samozřejmě řešíte i pro ženy, a tak vám vřele doporučíme k 25. narozeninám dárek, který by se jí líbil, ale nejspíše by si jej sama nepořídila. Krásný domácí retro přístroj na výrobu popcornu. Stroj krásně vypadá, hodí se do každé kuchyně a ušetří spoustu peněz za drahé sáčky do mikrovlnné trouby. Navíc si ho může každý ochutit dle vlastní potřeby a vše probíhá bez tuků a olejů! Opravdu vděčný dárek pro milovnice filmových večerů a zdravého mlsání u televize.retro-popcornovac-guzzanti-fc-140

Pro čerstvé tatínky

První dítko si v současné době partneři pořizují obvykle během 25 – 30 roku života. Pokud i vašeho syna v nejbližší době čekají miminkovské radosti a starosti, darujte mu první kousek do výbavičkyzavinovačku, ve které se bude ukrývat malé lahvové miminko. Příchod nového člena rodiny se přeci musí náležitě oslavit!

Náš tip: Všechny tyto a spoustu dalších dárků naleznete v e-shopu Dobrý dárek, který je pro vás otevřen celých 24 hodin denně, 7 dní v týdnu!