Nejhezčí svatební dárky, které můžete koupit

Svatba je údajně jedním z nejkouzelnějších okamžiků v životě člověka. Co si budeme povídat, více ji prožívají spíše ženy, ale pochopitelně ani muži ji neberou na lehkou váhu. Pokud se svatební veselí netýká přímo vás, ale vašich nejbližších, jistě si budete lámat hlavu s tím, jakým dárkem novomanžele překvapit. Pokud si svatebčani nesestavili svatební seznam, máme pro vás několik atraktivních tipů na svatební dárky, kterými rozhodně uděláte radost.

Něco pro zasmání a uvolnění atmosféry

Pokud se rozhodnete pojmout svatební veselí trošku s nadhledem a netradičně, jistě budete chtít v tomto duchu obdarovat také svatebčany. Jako skvělý dárek se nabízí speciální zavinovačka, která však místo dítka ukrývá lahvinku chutné značkové whisky. Schválně sledujte reakce novomanželů a královsky se bavte na jejich účet.

Ať vzpomínky zůstanou

Nedovolte, aby novomanželé zapomněli na ty nejkrásnější okamžiky, které na ně bezpochyby v brzké budoucnosti čekají. Jako netradiční svatební dar může posloužit speciální vzpomínková krabička, která pojme společné fotografie, kamínky nebo mušle z dovolené nebo spoustu dalších maličkostí, ježtea-forte budou následně evokovat vzpomínky na šťastné chvíle ve dvou. Pokud novomanželé čekají přírůstek do rodiny, pořiďte jim originální vzpomínkovou krabičku s dětským motivem, do které je možno uložit přání k narození miminka, první vlásky nebo oblíbenou hračku.

Netradiční dárek v podobě svatebních čajů

Pokud chcete novomanželům darovat něco vskutku netradičního, poohlédněte se po sadě, která obsahuje speciální dárkové čaje Tea Forte. Čajové pyramidy jsou potištěny nápisy Always a Forever. Na svatební tabuli se bude toto slavnostní balení čajů opravdu perfektně vyjímat. Kolekce je tvořena zeleným čajem s jarními květy s příchutí citrónu a bílým čajem s hruškou a kapkou zázvoru.