Nejlepší tipy na dárky k Vánocům 2013

Legendární Martin letos překvapil a na bílém koni – alespoň v některých částech Čech přijel. Co to pro mnohé z nás znamená? Že už dlouho nebudeme moci odolávat vánočním nástrahám, kolekcím, světelným řetězům a hlavně dárkům pro naše nebližší. Pokud ještě nemáte žádný nápad, máme pro vás několik tipů na dárky pro muže, ženy i děti.

Typické vánoční tradice

Co ve vás evokuje lití olova a znáte vůbec tento vánoční zvyk? V dobách ne tak úplně minulých se z olovnatých odlitků věštila blízká budoucnost. Proč si tuto pěknou tradici nepřipomenout i letošní Vánoce? Problém však vyvstává tehdy, pokud chcete svým blízkým nebo sami sobě pořídit speciální sadu na lití olova. My jsme ji pro vás našli. Kromě tradiční retro sady se vším potřebným si můžete během večera pochutnat na lahodných delikatesách, které jsou součástí tohoto vánočního balíčku.

Maličkosti, které potěší

Krása je často skrytá v pouhých maličkostech, které lidské oko snadno přehlédne. To samé platí třeba také o dekorační skleněné vločce, která potěší oko maminky, tatínka, babičky i dědečka. Jen pozor na nejmenší členy rodiny, které by tato okouzlující dekorace nemusela přežít.

cajova-sadaPro dlouhé zimní večery

Za okny snáší se sněhová nadílka, pokojík provoní anýz a vanilka… tu pravou vánoční atmosféru podtrhne dárková sada čajových směsí, jejichž vůně ve vás vyvolá dávné vzpomínky na pohodu v kruhu rodinném. Luxusní sypané čaje Tea forte jsou namíchány tak aby nejen zahřály, ale zalahodily zejména chuťovým pohárkům i toho největšího gurmána.

Pomocník pro nejmenší

Největší radost z Vánoc mají bezpochyby děti. Absolutním hitem posledních měsíců jsou speciální termo plyšáci, které stačí zahřát v mikrovlnce a své teplo včetně uklidňující vůně předají malému nocležníkovi. Tato praktická hračka zaručí nejen snadnější usínání, ale může pomoci i při nachlazení nebo nemoci.