Netradiční dárek pro dědečka, který má nápad

Dárek pro dědečkaChcete obdarovat vkusným avšak netradičním dárkem svého dědečka? Nevíte si však rady s výběrem toho pravého dárku? Nechte se inspirovat následujícími tipy, které vám mohou koupi vhodného dárku pro dědečka výrazně usnadnit. Ať již patří děda k milovníkům chutného zlatavého moku, ovocných destilátů, vybraného jídla, či pití nebo vtipných a neotřelých dárků, netradičním dárkem darovaným z lásky se zaručeně zavděčíte.

Děda – milovník kvalitní whisky

 

Málokterý muž odolá pravé chutné whisky, která povzbudí a potěší téměř všechny lidské smysly. Tuto vlastnost má jedinečná whisky Chivas, která je k dostání v luxusní sadě s karafou a skleničkami. Doušek dobré whisky přijde vhod večer před ulehnutím nebo při výjimečných událostech. Zakoupit však můžete dárkovou sadu, která obsahuje nejen kvalitní whisky, ale také něco k zakousnutí. Pokud váš dědeček ocení luxusní dárky, dopřejte mu jedinečnou křišťálovou sadu, ze které si svou oblíbenou whisky vychutná ještě s větším požitkem.

 

Děda – milovník tradice a klasiky

 

Dárek pro děduPatří váš dědeček k milovníkům tradičních dárků, které mají své osobité kouzlo? Okouzlit a zároveň potěšit by jej mohl demižon s moravským vínem a ořechy. Tento dárek patří mezi tradiční, avšak unikátní dárky, které sklidí obdiv celé rodiny a všech přítomných hostů. Pokud dědeček obdivuje umění českých porcelánek, dokonalý dárek může představovat porcelánový servis Bohemia, který vyniká svým jedinečným designem a kvalitou zpracování.

Děda – vtipálek

 

Neztrácí váš dědeček humor ani v průběhu let? Podpořte jej vtipným dárkem, který vykouzlí úsměv na tváři i po letech. Netradičním doplněk koupelny může být dávkovač na mýdlo s nápisem Viagra, který kromě dědečka ocení také vtipně založená babička. Neméně originálním dárkem však může být také nádobka na bonbony ve tvaru zubu.

Nešetřete fantazií a kreativitou, obdarujte své nejbližší dárkem, na který si vždy rádi vzpomenou.