Netradiční dárky pro ženy – okouzlete unikátním dárkem i vy

Solární květinaŘešíte, co vybrat manželce nebo partnerce k narozeninám, vánocům, výročí, Valentýnu nebo jinému významnému svátku, který nelze nechat jen tak bez povšimnutí? Klasická kytice potěší, nicméně netradiční dárky pro ženy zahřeje u srdce a vykouzlí ten nejkrásnější úsměv na tváři vaší milované. Tipy na netradiční dárky pro ženy vám nabízíme právě v tomto článku. Čtěte pozorně, ať vám neunikne ani jediná inspirace na netradiční dárek.

Netradiční romantické květiny v plechovce

Klasické řezané květiny svou krásu po několika dnech ztrácí, své milované však můžete darovat květiny, které si sama vypěstuje a jejich krása vydrží o mnoho déle, než je tomu u květin klasických. Darujte své lásce originální květiny v plechovce. K dostání je nádherný rudý tulipán, který lze po otevření vypěstovat do nesmírné krásy, vkusný narcis přinášející jarní kouzlo, ale i fialový krokus, kterým žádná žena nepohrdne.

Aromatické peroNetradiční dárky pro netradiční ženy

Obdarujte svou lásku netradičním dárkem, kterým může být například luxusní aromatické pero se kterým bude mít každý podpis její specifickou opojnou vůni. Novinkou a zároveň fenoménem současnosti je vtipný tančící hrnek, který dodá každému dni nový rozměr. Společnou kávu si tak můžete vychutnat při pozorování tohoto netradičního tanečního zážitku.

Relaxace ve dvou

Pro samý shon a spěch nemáte ani chvíli volného času sami na sebe. Ovšem ani vaše tělo není stroj a proto je potřeba vypnout a odreagovat se. Vhodnou relaxací ve dvou a zároveň vkusným dárkem může být relaxační sada obsahující nejrůznější masážní oleje, pěny do koupele a aromatické olejíčky, které navodí tu správnou romantickou atmosféru.  Pro ještě intenzivnější zážitek z relaxace vám můžeme doporučit „pavouka“, který stimuluje reflexní body na hlavě a umožňuje tak maximální odreagování a načerpání nových sil.