Netradiční dárky

Vtipné dárky pro raubíře

Máte ve svém okolí takového toho šprýmaře, co si rád ze všech utahuje, střílí a provádí vám i ostatním neplechy? Jestliže se blíží jeho oslava, máte šanci mu to vrátit! Jste vy tím šprýmařem? Výborně, máme pro vás spoustu tipů na dárky!

Bible posvěcená ‚živou‘ vodou

Bible . ukrytá placatka   Dobrý dárek
Bible1 . ukrytá placatka   Dobrý dárek
Placatka v Bibli. Dárek takovému tomu rouhači, tomu co rád používá fráze z bible nebo dárek jako kanadský žertík. Při jeho darování určitě proneste slova třeba jako: „Teď se určitě dáš na správnou víru.“ Výraz v očích obdarovaného vás zcela jistě uspokojí. Placatka se dá samozřejmě vyjmout a používat i odděleně.

Pokračovat ve čtení

Dárkové čaje Tea Forte

I čaj potěší jako dárek. Pro milovníky čaje jsou příprava a pití čaje malý osobní rituál. Proč jim jej tedy nedopřát?

Čaj nás provází odpradávna a pozitivně nám i našemu tělu pomáhá ve spoustě oblastí. Čaje pomáhají našemu organismu k pročištění, k uklidnění mysli, odbourávání stresu nebo i třeba k dočasné euforii. Kdo si v čaji najde zalíbení, těžko se jej zbavuje a nemusí jít zrovna o kompletní čajový rituál od A do Z. Stačí i samotné pití čaje díky čajovým sáčkům.

Pokud takového člověka máte ve svém okolí, jistě si při každé příležitosti jeho narozenin nebo svátku kladete otázku – čím ho potěšit? Které čaje již vyzkoušel a ochutnal a nebo kolik čajových servisů a pomůcek doma vlastně má. Pokračovat ve čtení

4 tipy na dárky do domácnosti, co potěší

Kolaudační party představují takové akce, na které se jen tak nezapomíná. Vždyť oslavit nový příbytek je jednoduše takovou nutností, kterou si zaručeně užije jak samotný hostitel i pozvané osazenstvo. Pokud i vás v nejbližší době čeká akce podobného rázu, mějte na paměti, že na takovou párty by bylo vhodné dostavit se alespoň s nějakou maličkostí. Kromě lahvinky něčeho dobrého se vám mohou hodit také naše tipy na praktické dárky do nové domácnosti, které však jejího majitele náramně potěší. Pohodlně se usaďte, naše krasojízda právě začíná.

Také čas může působit luxusně

Čas bohužel nezastavíme, neurychlíme jeho plynutí, ale můžeme si usnadnit jeho vnímání. A proč by nemohl také čas – resp. jeho ukazatel působit luxusně? Pocit luxusu interiéru propůjčí stylové hodiny značky Karlsson, které osazenstvo kolaudační párty i samotného hostitele dostanou svým jedinečným cihlovým motivem i materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. Jedná se totiž o kvalitní sklo s motivem bílých cihel, které působí čistými liniemi i nadčasovým designem.

Vinné stolky jako stylová dekorace

Pokud patří majitel nového příbytku mezi milovníky lahodného vinného bylinkymoku, jistě bude pokukovat po nějaké té stylové vinotéce. Toto přání mu můžete splnit její cenově dostupnější variantou, kterou představují luxusní stolky na víno, do kterých se vleze hned několik lahvinek tohoto královského nápoje. Každý stolek z nabídky Dobrý dárek patří mezi originály a vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování i jedinečným designem, který propůjčí každému interiéru nádech výjimečnosti.

Rozvíjej se, poupátko

Taková rozkvetlá zahrádka před domem je balzámem pro oči i duši, málokdo si ji však může jen tak dovolit. Pokud jste pozváni na kolaudaci bytové jednotky, udělejte jejímu majiteli radost alespoň květináčky s třemi druhy rostlinek, které si může dotyčný nebo dotyčná vypěstovat k naprosté dokonalosti.

K jaké příležitosti vinný soudek jako dárek? Máme pro vás tipy!

Lahev dobrého vína patří mezi univerzální dárky, které sice potěší, ale nikterak výrazně nezaujmou. Pokud na vás čeká oslava narozenin, výročí nebo jiného významného životního jubilea a jubilant patří mezi milovníky chutných vín, je na místě pouvažovat, zda přijít s jednou lahví nebo dokonce s celým soudkem. Vinné soudky jsou součástí obsáhlé nabídky portálu Dobrý dárek. Při jaké příležitosti mohou udělat vinné soudky oslavenci radost? To se dozvíte na následujících řádcích!

Narozeniny a svátky

Jste pozváni na oslavu narozenin, ale nevíte, jaký dárek pro oslavence vymyslet? Nechcete jej obdarovávat jednou lahví oblíbeného vína a na celou vinotéku vám jednoduše scházejí finanční prostředky? Pak není nic snazšího, než vsadit na vinný soudek, který bude zaručeně tím nejoriginálnějším dárkem na oslavě.

Svatební veselí

Pokud vám dorazilo pozvání na svatební hostinu, jistě kromě vhodného outfitu řešíte také vhodný dárek. I zde může přijít vhod vinný soudek, který rozhodně potěší novomanžele, ale už o něco méně jejich rodiče, kteří si v tento den zaručeně nepřejí žádné alkoholové extempore. Na první pohled bezedné vinné soudky disponují objemem 5 litrů a v jejich útrobách se může ukrývat chutný Merlot nebo lahodné Chardonnay.

vinný soudekNový člen rodiny

Také při této příležitosti s vinným soudkem nešlápnete vedle. Vždyť příchod nového člena do rodiny se musí řádně oslavit a v neposlední řadě také zapít. A po všech těch panáčcích a domácích pálenkách přijde dobře nachlazené jemné víno zaručeně vhod.

Promoce

Že je z vašeho dítka nebo nejlepšího kamaráda konečně právoplatně titulovaný vysokoškolsky vzdělaný občan? Kromě gratulace je zaručeně na místě také pořádná odměna za léta dřiny a odříkání. Posezení nad sklenkou dobrého vína a zavzpomínání na „staré dobré školní časy“ bude takovou malou nostalgickou tečkou za studentskými léty.

Náš tip: Vinné soudky naleznete v e-shopu Dobrý dárek.

3 tipy na krásné stolky na víno

Patříte mezi zapřisáhlé vinaře a oběd, či večeři bez jedné, či dvou skleniček tohoto nápoje králů si jednoduše neumíte představit? Pak jste u sebe doma zajisté nejednou řešili problém s uskladněním lahví – zejména těch plných. Klasické vinotéky sice disponují množstvím atraktivních vychytávek, jako je chlazení, či světlo, nicméně svým vysoce moderním designem se nemusí trefit do vkusu všech milovníků vína. Z tohoto důvodu vám představíme tři exkluzivní stolky na víno, které dokonale zapadnou do jakéhokoli interiéru. Samozřejmě, že i do toho vašeho.

Stolek WINE® na 9 lahví

Tento značkový stolek je určen příležitostným pijákům vín, kterým devět lahví nějakou tu dobu vydrží, a proto nepotřebují stolek s větší kapacitou. Tuto luxusní dřevěnou vinotéku můžete vybírat hned ze dvou odstínů – buďto si zvolíte přírodní voskovaný nádech nebo hnědou verzi v teakovém provedení. Odkládací část stolku je doplněna o korkové vinné špunty, takže výsledný design je vskutku ukázkový.

Stolek WINE® na 16 lahví

Patříte mezi pravidelné konzumenty vína a 9 lahví je pro vás jaksi málo? Pak je právě vám určen značkový stolek WINE®, v jehož útrobách najdete až 16 míststolek na vínopro lahodná vína, která máte rádi. Také tento designový stolek je možno vybírat ze dvou přírodních odstínů. Stoleček je navíc vyroben z masivního dubového dřeva, které vyniká svou tvrdostí a materiálovou stálostí.

Stolek WINE® na 20 lahví

A konečně varianta pro skutečné znalce a milovníky vybraných vín. Tento exkluzivní vinný stolek pojme až 20 lahví chutného moku a po ustavení se stane dokonalým doplňkem – ba dokonce dominantou celé místnosti. Tento stolek, stejně jako předchozí dva výše zmíněné zakoupíte v e-shopu Dobrý Dárek, který je plný originálních dárků pro vás a vaše nejbližší.

Nejhezčí svatební dárky, které můžete koupit

Svatba je údajně jedním z nejkouzelnějších okamžiků v životě člověka. Co si budeme povídat, více ji prožívají spíše ženy, ale pochopitelně ani muži ji neberou na lehkou váhu. Pokud se svatební veselí netýká přímo vás, ale vašich nejbližších, jistě si budete lámat hlavu s tím, jakým dárkem novomanžele překvapit. Pokud si svatebčani nesestavili svatební seznam, máme pro vás několik atraktivních tipů na svatební dárky, kterými rozhodně uděláte radost.

Něco pro zasmání a uvolnění atmosféry

Pokud se rozhodnete pojmout svatební veselí trošku s nadhledem a netradičně, jistě budete chtít v tomto duchu obdarovat také svatebčany. Jako skvělý dárek se nabízí speciální zavinovačka, která však místo dítka ukrývá lahvinku chutné značkové whisky. Schválně sledujte reakce novomanželů a královsky se bavte na jejich účet.

Ať vzpomínky zůstanou

Nedovolte, aby novomanželé zapomněli na ty nejkrásnější okamžiky, které na ně bezpochyby v brzké budoucnosti čekají. Jako netradiční svatební dar může posloužit speciální vzpomínková krabička, která pojme společné fotografie, kamínky nebo mušle z dovolené nebo spoustu dalších maličkostí, ježtea-forte budou následně evokovat vzpomínky na šťastné chvíle ve dvou. Pokud novomanželé čekají přírůstek do rodiny, pořiďte jim originální vzpomínkovou krabičku s dětským motivem, do které je možno uložit přání k narození miminka, první vlásky nebo oblíbenou hračku.

Netradiční dárek v podobě svatebních čajů

Pokud chcete novomanželům darovat něco vskutku netradičního, poohlédněte se po sadě, která obsahuje speciální dárkové čaje Tea Forte. Čajové pyramidy jsou potištěny nápisy Always a Forever. Na svatební tabuli se bude toto slavnostní balení čajů opravdu perfektně vyjímat. Kolekce je tvořena zeleným čajem s jarními květy s příchutí citrónu a bílým čajem s hruškou a kapkou zázvoru.

Hledáte vtipné pivní dárky pro milovníky alkoholu?

Máte doma pivaře, kterého v blízké budoucnosti čekají jmeniny nebo narozeniny? Pak budete určitě dlouze přemýšlet, jaký dárek vybrat, abyste mu udělali radost a zároveň se zavděčili. Zapomeňte na dárkové sady kosmetiky nebo snad bonboniéry a lahve tvrdého alkoholu, pro pivaře naleznete obsáhlý sortiment speciálních pivních dárků v e-shopu Dobrý dárek. Pojďme se nyní společně podívat na super pivní vychytávky, které rozzáří oči každému milovníkovi zlatavého moku!

Obdarujte a ušetřete

Pravidelně slýcháváte, že jde váš milý „na jedno“? Přitom velmi dobře víte, že „jedno“ je jaksi velmi proměnným pojmem? Co takhle jej obdarovat vlastním pivním džbánem s pípou a keramickým podtáckem, který navodí tu pravou atmosféru i v domácím prostředí? Nejen, že si svého pivaře (alespoň po nějakou dobu) udržíte doma, ale také ušetříte nějakou tu korunku za „hospodské přirážky“, které jsou v rámci restauračních zařízení účtovány.

Basička pivních speciálů

Pivní basička s 9 vyhlášenými pivními speciály a malou kýtou dostane do kolenpullitr každého pivaře. Speciální dřevěná přepravka, ve které jsou piva naaranžována, působí velmi elegantním a slavnostním dojmem. Přepravku je následně možno průběžně doplňovat oblíbenými pivními značkami vašeho milého. Pokud je vám jasné, že 9 pivních speciálů se u vás doma dlouho neohřeje, darujte svému milému celý metr piv, ve kterém je umístěno hned 12 kousků vyhlášené značky Duff.

Osobní půllitr

Osobní půllitr s věnováním je skvělým dárkem ke slavnostnímu výročí nebo kulatinám. Na půllitr je možno nechat natisknout jméno oslavence, zamilovaný vzkaz i narozeninové přání. Součástí osobního půllitru je také keramický podtácek. Pro retro maniaky je připravena také verze se speciálním cínovým víčkem, které chrání obsah půllitru před nezvanými hmyzími návštěvníky.

5 zajímavých dárkových kazet pro každou příležitost

Dárkové kazety jsou univerzálním dárkem k narozeninám, oslavě výročí nebo další významné události. Pokud patří oslavenec do kategorie gurmánů, pak s dárkovou kazetou, která je plná lahodných pochoutek, rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Pojďme se společně podívat na pět favoritů, kteří se umístili v našem pomyslném žebříčku na předních příčkách.

Dřevěná kazeta s kýtou a slivovicí

Hned první favorit je pořádné číslo! V útrobách této exkluzivní kazety se nachází lahodná moravská slivovice a kus sušeného vepřového masa v podobě minikýty Jamón. Dřevěná kazeta může být skvělým dárkem k narozeninám anebo třeba také k oslavě úspěšných promocí. I pro nekuřáky bude kvalitní doutník Moods netradičním zpestřením oslavy.

Kazeta s whisky pro gentlemany

Součástí této dárkové kazety je značková whisky Ballantine’s, minikýta Jamón, inspirativní karty s motivem kamasútry a doutník. Tento obsah zajisté potěší všechny gurmány a milovníky dobrého jídla a pití. Vychutnat si elegantní doutník je možno před a nebo po partičce karet. Sklenička whisky tomu všemu nasadí tu pomyslnou korunu výjimečnosti.

Retro kapitánská kazeta

Co je retro není cool? Ale kdeže! Retro kazeta Captain Morgan obsahuje kromě vyhlášeného rumu také luxusní čokoládový doutník i pravý doutník v plexi tubusu. Mimo jiné v ní naleznete drtítko na limetky nebo citrony a limetkovou šťávu Piacelli. Tento dárek ocení zvláště zkušení námořníci nebo kapitáni.

Parmazánová kazeta s příslušenstvím

Pokud patří oslavenec mezi milovníky sýrových specialit, je tato dárková

mojito-sada-sloppy-joes

kazeta určena právě jemu. V balení naleznete nejen vysoce kvalitní italský Parmazán, který zrál neuvěřitelných 22 měsíců, ale také nožík na sýr, plátkovač a malé struhadélko – zkrátka vše, co pro servírování této jedinečné italské pochutiny potřebujete.

Mojito sada s příslušenstvím

Posledním favoritem je speciální sada pro horké letní dny, která obsahuje vše, co potřebujete pro přípravu pravého kubánského Mojita. Sada sestává z bílého rumu Bacardi, limetkové šťávy, máty v plechovce, třtinového cukru a shakerem s příslušenstvím, které je nezbytné k přípravě lahodného koktejlu. To vše je samozřejmě zabaleno v dřevěné dárkové sadě, která působí vysoce elegantním dojmem.

3 tipy na gurmánské sady s kýtou

Jste pozváni na oslavu narozenin, svatební hostinu nebo jednoduše sháníte dárek, kterým byste udělali radost svým nejbližším? Pak právě pro vás máme několik speciálních tipů na dárkové sady, ve kterých sehrává hlavní roli pořádný flák masa. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem, o pravdivosti těchto slov vás přesvědčíme na následujících řádcích. Pojďte se společně s námi podívat na naše tři největší favority.

Tip č. 1 – sušená kýta s Bordeaux

Tato originální gurmánská sada zabalená v modré dárkové kazetě obsahuje nejen kvalitní sušenou kýtu s trvanlivostí přes dva měsíce, ale také stylové dubové prkénko, ostrý nůž a vyhlášené víno Bordeaux z prosluněných francouzských vinic. Váha kýty činí 0,5 kg a jako dárek je vhodná pro všechny milovníky dobrého jídla a pití. Vyjma vegetariánů samozřejmě…

Tip č. 2 – Inkognito kýta v houslovém pouzdře

Že patří oslavenec mezi milovníky vážné hudby a všeho, co k ní patří? Nebo naopak hudebním sluchem příliš neoplývá a ke smyčcovým nástrojům má mírně řečeno odpor? Ať už obdarovávaný spadá do jedné, či druhé skupiny, vězte, že s chutnou kýtou ukrytou v houslovém pouzdře stoprocentněkus-masa zabodujete u širokého okruhu známých i rodinných příslušníků. Uvnitř elegantního pouzdra se nachází sušená kýta Jamón, polosuché francouzské víno Bordeaux 0,7l a pravé belgické pralinky Leonidas v luxusním balení.

Tip č. 3 – Maxi kýta pro maxi jedlíky

Tak tento dárek nezvládne jen tak někdo! 6,5 kilová kýta naaranžovaná na dřevěném stojanu s kováním, ostrý nůž a lahvinka vybraného španělského vína je součástí tohoto jedinečného gurmánského dárku, který potěší opravdové chlapy s vybraným apetitem a v neposlední řadě také větším žaludkem. Garantujeme vám, že oslavenec po otevření dárku zažije pravý a nefalšovaný šok, který mu však plně vynahradí netradiční chuťový zážitek.

Skvělé dárky pro ajťáky, doporučujeme 8 tipů!

Máte kamaráda nebo partnera, pro kterého je práce na počítači denním chlebem? Programování, sepisování kódů, vymýšlení netradičních grafických návrhů? Pak se nechte inspirovat následujícími tipy na ty nejlepší vánoční dárky pro ajťáky.

USB lampička

Budiž světlo! Drobná USB lampička klame tělem a po zapojení přes USB osvítí byť i sebevíce unaveného workoholika nejen jasným světlem, ale i dobrým nápadem nebo myšlenkou.

Golfová myš s podložkou

Kvalitní a ergonomicky tvarovaná myš je základem úspěchu. Pokud se k těmto parametrům přidá ještě estetická dokonalost, není důvod váhat. V případě, že je kromě počítačů váš partner nebo kamarád milovníkem golfu, speciální myš s originální podložkou ho zaručeně dostane.

Speciální klávesnice pro blondýny

Ale programování se přeci nevěnují pouze muži. Pro něžné a zvláště to blonďatější pohlaví máme netradiční růžovou klávesnici, která čas strávený na počítači promění v růžovoučký zážitek.

Myš ve tvaru srdíčka

Donuťte svého miláčka vykouknout alespoň na chvíli zpoza počítače a obdarujte jej speciální PC myší ve tvaru srdce. Jedině tak získáte jistotu, že si na vás vzpomene i při práci.

Deka s rukávy

klavesnice

Programování za zimních večerů může být s luxusní dekou ještě příjemnější. Kvalitní materiál fleece zahřeje i toho největšího zimomřivce a nerváka.

Vypité brýle

Při programování občas není čas opravdu na nic. Ale pitný režim je radno nepodceňovat, proto pořiďte svému ajťákovi speciální vypité brýle, díky kterým může doplňovat pitný režim, aniž by zvedl oči od obrazovky PC.

Páteční kladivo

Pátek odpoledne je pro spoustu z nás vysvobozením. A pro IT pracovníky dvojnásob. Nenechte jej, aby si nosil práci domů. Pro jistotu jej vybavte pátečním kladivem, které poslouží nejen jako otvírák lahví, ale v případě největší nouze také jako prostředek k definitivnímu zbavení se klávesnice i monitoru počítače.