Netradiční svatební dary pro novomanžele

Říká se, že svatba a narození dítěte je tím nejdůležitějším a zároveň nejkrásnějším okamžikem v životě člověka. Netýká-li se svatební den přímo vaší osoby, ale blízkého člověka, jistě si lámete hlavu, čím novomanžele obdarovat. V dnešní moderní době se můžeme setkat s tzv. svatebním seznamem, na který partneři uvedou, co by jim udělalo skutečnou radost. Tento seznam je následně odeslán pozvaným hostům, kteří „připíšou“ své jméno ke konkrétnímu dárku a pošlou jej dál. Tak je minimalizováno riziko, že se na svatbě sejde pět varných konvic, dvanáct sad skleniček nebo tři mikrovlnky. Jakým dárkem ale potěšit v případě, že žádný svatební seznam neexistuje?

Vybrané lahůdky = záruka úspěchu

Gurmánskou sadou vybraných specialit nemůžete nikoho urazit. Když je tato sada navíc ještě doplněna o chytře ukryté věnování s osobním vzkazem, radost novomanželů bude dvojnásobná. Ani s balením svatebního dárku si nemusíte nijak lámat hlavu, celý set je totiž prodáván v dřevěné dárkové krabičce se zlatým zámečkem.

Pro nezkrotné samce a vtipálky

Žení se váš parťák z práce, který se až doposud dušoval, že svatba není nic pro něj? Nebo snad kamarád-playboy, na kterého stály ženy z širokého okolí sáhodlouhé fronty? Ať je to tak, či onak, stylové novomanželské tričko nebo svatební urna s nápisem „Loučení se svobodou“ jsou dárkem, který notnou dávku originality rozhodně nepostrádá.

Tekuté svatební dárky

Ano, tušíte správně – následující svatební tipy se budou týkat alkoholových dárků, kterými novomanželé určitě nepohrdnou. Obdarovat je můžete vkusnou sadou vybraných francouzských nebo italských vín nebo rovnou celým pětilitrovým soudkem, který jen tak nevyschne. S alkoholem ale opatrně, originální a nápaditý dárek by mohl pokazit případný opilecký výstup, který má se svatebním veselím pramálo společného.