Netradiční vánoční dárky pro rok 2013

O víkendu si na adventním věnci zapálíme již druhou svíčku a k nejkrásnějším svátkům v roce – Vánocům budeme přesně na půli cesty. Máte už nakoupené vánoční dárečky pro své nejbližší nebo čekáte na předvánoční slevy a supermarkety vezmete útokem až časně ráno 23. prosince? Pokud nejsou předvánoční boje s košíky plnými kosmetických dárkových kazet vaší parketou, pojďte se s námi společně podívat na netradiční vánoční dárky, které budou in právě letos. Na jejich objednání máte právě nyní nejvyšší čas.

Zavzpomínejme na „zlaté dobré časy“

Stále častěji slýcháváme, že dříve bylo lépe. Žádná korupce – nebo alespoň rafinovaně skrytá, práci měl každý, kdo o ni stál a za banány, na které jsme si vystáli dlouhou frontu, jsme zaplatili necelých pět korun. Proč si tyto staré dobré časy, na které se slzou v oku a notnou dávkou nostalgie vzpomíná generace našich rodičů a prarodičů, nepřipomenout originálním retro dárkem? Tím může být třeba speciální dárková sada na odlévání olova, která obsahuje vše, co k této okouzlující a možná že v dnešní době také již dávno zapomenuté tradici potřebujete. V kruhu rodinném si tak můžete během štědrého večera vyvěštit, co vás čeká v roce následujícím.

parmezanExkluzivní sýrové sady

Ačkoli jsou klasické potravinové balíčky spíše hudbou minulosti, my vám přinášíme něco pravdu exkluzivního a chutného. Absolutní novinkou pro rok 2013 jsou speciální vánoční dárkové sady, ve kterých naleznete pravý parmazán té nejvyšší kvality doplněný o celou škálu doplňků (nože, dřevěné prkénko apod.). Po bohaté štědrovečerní večeři a lahvince dobrého šampaňského není nic lepšího, než si vychutnat slavnostní chvilky s nejbližšími u prkénka obloženého chutným parmazánem a dalšími pochoutkami.

Náš tip: Udělejte svým blízkým radost některým z výše uvedených dárků, které můžete objednat v e-shopu Dobrý dárek.