Originální svatební dary

Svatba je bezpochybně jednou z největších událostí v životě. A díky své významnosti si zaslouží velikou pozornost a skvělý dárek. U nás najdete vytříbený vkus a originalitu.

Důkaz na plátně

patrite-k-sobe-on-onaJména novomanželů zvěčněná na obraze z plátna. Jejich jména jsou zvýrazněná oproti ostatním známým zamilovaným párům a nerozlučným dvojkám. Mezi nimi najdete například Romea a Julii, Shreka a Fionu nebo Bonnie a Clyda. Obraz nazvaný Patříte k sobě ve formátu 60 × 40 cm je věčnou a vkusnou památkou na svatební den a připomínka velké lásky. Zvolit si můžete ze tří barevných variant plátna – bílá, šedá a modrá.

 

 Pohřeb svobody

urna-louceni-se-svobodouPřed svatbou probíhá samozřejmě i neodmyslitelná rozlučka se svobodou. Pro tuto příležitost jsme přichystali pravou nefalšovanou urnu. Tu je možno doplnit vtipným textem jako ‚Svoboda‘ a přidat datum narození  – datum svatby. V urně se může skrývat láhev alkoholu (Whisky, Armagnac, Vodka či bylinný likér), legrácka v podobě činky na penis, aby byl ženich řádně připraven na svatební noc. Poslední variantou je dárek pro pár – činka pro ženicha a mini robertek do kabelky pro nevěstu. Ohromte ženicha velice netradičním doplňkem na jedné z jeho posledních párty za svobodna.

Svatební polštářky

svatebni-polstarky-pro-dvaJednoduchý a přesto funkční a praktický dárek pro novomanžele a zamilované. Dárek je vhodný také jako kolaudační dar do domácnosti. Šedo – bílá barva je velice univerzální kombinace a padne kamkoliv. Na přání vyrobíme i českou verzi, kde MR a MRS nahradí PAN a PANÍ. Použít můžete příjmení, ale i křestní jména či přezdívky. Rozměry polštářů jsou 50 × 50 cm a je tak možno je využít do ložnice nebo i na sedací soupravu.

Novomanželský stojan na láhev

Rstojan-se-sektem-svatebni-daručně vyráběný originální stojan na láhev šampaňského pro novomanželský pár. Památeční vychytávka do nového hnízdečka. U nás navíc dodáváme s láhví šampaňského Bohemia sektu o objemu 0,75 L s vlastní etiketou. Novomanželům tak můžete zanechat poselství, vzkaz, přání nebo jejich jména s datem svatby na láhvi. Tu si mohou otevřít třeba na výročí stříbrné svatby. Láhev sektu je v ceně stejně jako dárková kazeta se saténovým vnitřkem.

První novomanželské pivo

vlastni-pullitr-vlastni-designVšeříkající dárek pro novomanžele, kteří si rádi zajdou ‚na jedno‘. Dopřejte jim vypít si to pěkně společně. Každý půllitr můžete doplnit vlastním textem, věnováním, jmény, datem svatby nebo designem v ukázce. Věřte, že pokud je navíc budoucí novomanželský pár veselé povahy, jistě se napít pokusí a tento vtipný dárek velice ocení. Dvojitý půllitr je zabalen v dárkové kazetě se saténovým vnitřkem.

Těmito dárky můžete udělat radost nejen novomanželům, ale také jako připomínku k výročí svatby rodičů, prarodičů a známých. Věděli jste, že desetileté výročí manželství se nazývá Svatba Cínová? Další názvy výročí svateb naleznete zde.