Pohotovostní soudek “VŽDY PŘIPRAVEN” zaujal porotu

Jsme svědky obrovského boomu cykloturistiky, horských túr a obecně se snažíme zejména v jarních a letních měsících trávit většinu času v přírodě a na výletech. Porota prestižní kreativní soutěže Hvězda 3D reklamy, kterou každoročně vyhlašuje Asociace 3D reklamy, ocenila tento originální pohotovostní batoh s pětilitrovým soudkem vína 3. místem.

thumbnail (2)Jeho dovětek k názvu “VŽDY PŘIPRAVEN” vysvětluje teleskopická vinná sklenka, která se na cestách pohotovostně jednoduše smontuje a může se degustovat. Nápad vznikl na jedné z moravských vinných stezek, právě na kolech. Z cesty se stala skutečná společenská událost a oslavenec obdarován tímto originálním dárkem zvládl občerstvit celou skupinu. Každý milovník si vybere jak z bílého či červeného vína, tak i z odrůd sladších nebo sušších. Sklenka je nabízena v průhledné plexi variantě nebo nerezové matné.

 
Obdarujte i vy oslavence nebo novomanželé pohotovostním vinným batohem a pošlete nám fotografii z akce! Vybereme 3 nejvtipnější úlovky, které umístíme na Facebooku a webových stránkách. Výherci získají kretivní sadu piknkového nádobí BRAMLI. Prázdninová soutěž končí 30.7.2014. Těšíme se na vaše momentky!