Pomocníci na třídění odpadu

Třídění odpadu je pro zachování zdravé planety v dnešní době již nutností. Víte ale, že si třídění můžete usnadnit s našimi pomocníky?

recyklacni-tasky-ecopackTašky na třídění odpadu pro menší domácnost

Tyto tašky na třídění odpadu o rozměrech 45 × 23 × 23 cm se vejdou třeba do skříňky pod dřez nebo do menších domácností. Nespornou výhodou je, že co kam třídit poznáte díky barvě, která se shoduje s kontejnery v ČR. Tašky jsou snadno omyvatelné a skladné.

Velká rodina potřebuje velké taškyrecyklacni-tasky-3ks

Táta, máma, dvě děti a k tomu kočka nebo pes – za jeden den máte i tříděného odpadu ažaž. Abyste nemuseli chodit s odpadem denně, pro větší rodiny máme i větší tašky na tříděný odpad. Tašky jsou velké, také zcela jednoduše omyvatelné a vhodné nejen do rodiny, ale třeba i do kanceláře.  Rozměry tašek: 29 × 29 × 42 cm.

Lis na PET láhve ušetří až pětkrát více místa

ECOPRESS   lis na PET láhve   Dobrý dárekNáš nejmilejší český výrobek. Lis Ecopress na PET láhve i na plechovky od nápojů. PET láhve slisujete snadno a pohodlně, bez větší fyzické námahy. Výrobek je tak určen i pro seniory, kterým usnadní práci při třídění lisování lahví a díky úspoře místa i časté chození ke kontejnerům. Lis zmenší PET láhve i plechovky od nápojů až pětkrát. Je dodáván i včetně hmoždinek a vrutů k uchycení.

lis-na-pet-lahve-montiPřenosný lis na PET láhve Monti

Pokud z nějakého důvodu nemůžete mít lis připevněn ke zdi nebo ho nechcete mít pouze na jednom místě, ale volně s lisem manipulovat, doporučujeme vám plastový, lehký a přenosný lis na PET láhve Monti.

 

bylinkova-zahradka-3-bylinyEkologický pěstitel bylinek

Většinu lidí, které zajímá životní prostředí se zajímají i o zahradničení, pěstování, kompostování a různé vychytávky. V tomto květináči, vyrobeném z bambusových vláken najdete semínka tří bylinek – pažitky, petržele a bazalky. Bylinky můžete v květináči pěstovat najednou, je tak uzpůsoben i tvarem. Snadno si tak vytvoříte vlastní malou bylinkovou zahrádku. Pokud jste přírodě nakloněni tělem i duší, potěší vás, že krabice, ve které je květináč dodáván, je z recyklovaného kartonu. .Rozměry: 168 × 164 × 66 mm.