Pomůžeme vám vybrat dárky pro seniory

Výběr dárků pro babičky a dědečky není ani trochu jednoduchý. Nějaký ten adrenalinový zážitek v podobě skoku padákem často již nepřipadá v úvahu a obyčejné dárkové koše již dávno vyšly z módy. Jakým dárkem tedy obdarovat milovaného jubilanta? Kde sehnat nápady na vánoční dárky pro seniory? Přinášíme vám speciální tipy na dárky pro seniory, se kterými se zaručeně trefíte do vkusu každého bez rozdílu.

Dárky pro seniory 70 let

Sedmdesátka je krásným věkem, kdy má člověk již něco zažitého a spoustu nového jej ještě v životě čeká. Děti již dávno mají své rodiny, kterým věnují veškerý nezbytný čas. Konečně se tedy mohou babičky a dědečkové věnovat svým zálibám. Pokud patří otec nebo dědeček mezi milovníky turistiky, není nic jednoduššího, než jej obdarovat speciální vycházkovou holí s řadou praktických funkcí. Na svých cestách po horských hřebenech se totiž může osvěžit zlatavým mokem, pro jehož uchycení má hůl speciální přihrádku, v případě delších túr je možno využít speciální LED svítilnu nebo kompas, které jsou taktéž součástí této vychytávky pro moderní seniory. Dárky pro sedmdesátníky je však možno vybírat také z osobních dárků, mezi které můžeme zařadit třeba také speciální fotorámeček s fotografíí celé rodiny nebo nejmladšího vnoučátka.

Dárky pro seniory – 80+

Na oslavu tohoto výjimečného jubilea bychom se měli pečlivě připravit a vyzbrojit se speciálním dárečkem, který oslavence přesvědčí o tom, že si jej nanejvýš vážíme a považujeme jej za někoho výjimečného. Dědečka zaručeně potěší lahvinka „ohnivé vody“ s vlastním originálním věnování a babička určitě ocení výběr kvalitních čajů zabalený v originálním dárkovém balení. Pěkným a praktickým dárkem mohou být speciální voňavé termo bačkůrky nebo luxusní deka, která zahřeje i v zimních měsících. Originálním dárkem je také vlastnoručně vyrobené rodinné fotoalbum zachycující ty nejkrásnější okamžiky rodiny, na které by bylo škoda zapomenout.