Přinášíme vám tipy na dárky pro muže

Řešíte dilema týkající se vhodného dárku pro svého nadřízeného, manžela, partnera, otce nebo kamaráda? Chcete jej tentokrát obdarovat něčím vskutku atraktivním a neotřelým? Klasickým dárkem nikoho příliš neoslovíte, naopak naše tipy na dárky pro muže mohou vykouzlit úsměv na tváři i toho nejnáročnějšího muže.

Osobni-pullitr

Pro pivní nadšence

Pozvání na pivo zaručeně žádný muž neodmítne, nicméně o originalitě tohoto dárku můžeme zdárně a sáhodlouze polemizovat. Co takhle obdarovat muže milujícího opojný zlatavý mok originálně zabaleným pivním speciálem? Exkluzivními pivními boxerkami, praktickým otvírákem, který se vleze do každé peněženky nebo v současnosti velmi oblíbenou stolní hrou s názvem Pivopoly? Pro milovníky netradičních příchutí máme exkluzivní čokoládové pivo! A díky pivnímu pásu a zásobníku může váš partner dodržovat předepsaný pitný režim kdykoliv a kdekoliv.

Netradiční kravaty pro netradiční prostředí

Potrpí si váš partner na dobře padnoucí oblečení? A zamiloval si kravaty? Přinášíme skvělé tipy na dárky pro muže – což takhle mu pořídit novou kravatu s ovšem dosti netradičním potiskem? Zdobit novou kravatu může například pivní půllitr nebo sada pivních půllitrů, kterou mu budou závidět především přátelé v nejbližší rodinné hospůdce.

Teleskopické drbátko na zádaZbavte se stresu jednou pro vždy

Současná situace vede k vysokým pracovním nárokům a minimalizaci odpočinku. Je nutno uvědomit si, že naše tělo není stroj a potřebuje občas vypnout a nabrat nové síly. Myslete proto na zdravý odpočinek svého partnera a obdarujte jej některou z masážních pomůcek z naší nabídky. Skvělou atmosféru může navodit klasický masážní pavouk, kterým lze masírovat reflexní body nacházející se na hlavě, relaxační drbátko na záda nebo celé masážní sady obsahující nejrůznější masážní oleje a vodní lázně. Relaxační uvolnění však partner ocení zajisté především ve vaší přítomnosti. Mrkněte i na další tipy na dárky pro muže.