Řešíte dárek k promoci?

Dárková sadaPromoce – milník studentského života a zároveň odrazový můstek do další životní etapy. Pokud jste se i vy dočkali promoce svého dítěte, zajisté řešíte, jakým dárkem jeho několikaleté snažení odměnit. Největší odměnou jako dárek k dárek k promoci bude pro studenta zajisté samotné složení náročných zkoušek, milým dárkem od vás však zajisté také nepohrne. Dárek k promoci nemusí zruinovat vaši peněženku, může se jednat o drobnost nebo milou maličkost, která v mladém člověku zanechá příjemnou vzpomínku na studentská léta.

Na pořádné oslavě nesmí chybět vínothumbnail (2)

Po oficiální promoci se začíná rozjíždět pořádná a nezapomenutelná zábava. Co nesmí na takové pořádné promoční akci chybět? Samozřejmě víno, víno je alkoholická lahůdka odvěká a dobré víno novou životní etapu posvětí a zároveň udělá tlustou čáru za studentskými léty. Víno můžete donést ve zcela párty provedení a to v dárkovém pětilitrovém soudku. Na výběr máte různé odrůdy a to z českých a italských vinařství.

Opilé skleničky

Opilé skleničky k promoci jako stvořené

Zábava je v plném proudu a okolní veselí se podepsalo na křehkých skleničkách i nějakém tom talířku po babičce. Abychom doplnili chybějící zásoby skla a porcelánu, zaměřme se tedy na křehké dárky, které jsou v našem e-shopu také přítomny. Vtipný a praktický dárek k promoci představují opilé skleničky, které vás zaujmou netradičním vzhledem a provedením. Zakoupit je také můžete v dekorativní sadě s chutným šampaňským, které na oslavě zajisté pochybí.

Slavnostní doutník pro úspěšné zakončení studia

Zvláště muži si potrpí na doutníky a jejich specifickou nezaměnitelnou chuť. Oslava promoce může být zahájena vykouřením slavnostního doutníku, který je součástí dárkové sady s exkluzivní whisky značky Ballantine’s a skleničkami.