Rychle vybíráme dárek k padesátinám pro ženu

Slaví vaše kolegyně, maminka, manželka nebo kamarádka padesátiny? Obdrželi jste pozvání na oslavu, na kterou však nejste „z dárkového hlediska“ nikterak připraveni? Pak nezbývá nic jiného, než se nechat inspirovat následujícími tipy. Co by takovou padesátnici doopravdy potěšilo a zakamuflovalo oněch 50 svíček na dortu? To se dočtete o pár řádků níže.

Gurmánské koše nevyšly z módy

Lahodné pochoutky elegantně naaranžované do dárkového koše neurazí žádnou ženu. Dárkový koš plný tuzemských i zahraničních delikates by měl obsahovat pochutiny, kterým oslavenkyně neodolá. Dárkové koše připravené speciálně pro tuto příležitost často obsahují vybraná francouzská nebo italská vína, chutné pralinky z pravé belgické čokolády, která se doslova rozplývá na jazyku i nejrůznější druhy těstovin, lanýžových bonbonů nebo džemů a medů. Pokud si na sestavování a aranžování koše pro oslavenkyni příliš netroufáte, prohlédněte si nabídku e-shopu Dobrý dárek a vyberte si některý z košů předem připravených k dělání radosti.

Luxusní sady čaje nebo kávy

Patří oslavenkyně mezi milovnice dobré kávy nebo vybraných čajových odrůd? Pak ji překvapte speciální čajovou nebo kávovou sadou s nádechem luxusu. Tento dárek můžete navíc ještě doplnit o dvojici hrnečků s konvičkou. Získáte tak jistotu, že si na vás obdarovaná vzpomene při ranní kávě nebo odpoledním šálku čaje.

Dárkové sady s lahvinkou

Dobrým vínem nepohrne žádná žena. Pokud lahodný nápoj vkusně zabalíte a naaranžujete, skvělý dárkový předmět je na světě. Lahev navíc můžete doplnit o osobní vzkaz nebo věnování. Nepatříte-li mezi manuálně zručné a estetika vám také nic moc neříká, vsaďte na speciální dárkové sady s lahvinkou kvalitního vína z vybraných francouzských, italských, či španělských odrůd, které naleznete třeba v e-shopu Dobrý dárek.