Sháníte dárek k 50. narozeninám a nevíte jak na to?

Oslava narozenin je příjemnou událostí, která spojuje rodinu, přátelé a okruh nejbližších. Pokud jste i vy pozváni na oslavu kulatých 50. narozenin, jistě řešíte problém s výběrem originálního a nevšedního dárku, který oslavence potěší. Rádi vám pomůžeme s výběrem a inspirací, kterou můžete nalézt na následujících řádcích.

Porcelánový servisDárek k 50. narozeninám pro muže nebo ženu?

Hlavním kritériem pro výběr dárku k 50. narozeninám je samozřejmě pohlaví oslavence. Ženu asi příliš neohromí multifunkční nástroj, který v sobě skrývá řadu funkcí a vychytávek. Muž naopak asi příliš neocení zajímavou sadu oblíbeného seriálu Sex ve městě. Na našem webu naleznete přehledné kategorie, díky kterým můžete vybírat zvlášť dárky pro muže a dárky pro ženy.

Originální porcelán pro originální ženu

Málokdo si jen tak zakoupí luxusní originální porcelán a prestižní české sklo. A právě takový dárek se může stát vaší inspirací. Obdarovat váženou ženu, která si potrpí na luxusní a nevšední dárky, můžete například pravou Bohemia porcelánovou sadou, která může i tradiční čajový dýchánek proměnit ve skutečnou kulturní záležitost.

MinikýtaUkažte mi ženu, která odmítne čokoládu

Čokoláda patří odjakživa mezi nejlepší přítelkyně žen. Je vám vždy po ruce v případě neúspěchu v práci nebo osobním životě, můžete si ji vychutnat kdykoliv vás přepadne špatná nálada nebo deprese a její úžasná chuť je prostě nenahraditelná. Obdarovat oslavenkyni můžete luxusní čokoládou Me to You a pro maximální čokoládový požitek jí dopřát celou sadu na čokoládové fondue.

Originální dárek k 50. narozeninám 

Patří-li oslavenec mezi milovníky lahodného moku, obdarujte jej třeba celou dárkovou Tequilla sadou, která obsahuje vše potřebné pro maximální požitek při vychutnávání zlatavého moku. Nepřišel váš blízký na chuť Tequille? Výbornou Minikýtou a slivovičkou zajisté nepohrdne.