Sháníte sexy dárek pro přítele?

Také raději dárky dáváte, než dostáváte? Pak nám ale dáte za pravdu, pokud budeme tvrdit, že výběr dárku pro přítele, partnera nebo manžela není ani trochu jednoduchý. Dámy, řekněme si upřímně – vtipnými boxerkami s motivem roztomilých žirafek nebo sloníků asi nikoho příliš nevytrhneme. Čím tedy naše drahé polovičky obdarovat, aby byla jejich radost opravdová? Odpovědí mohou být sexy dárky, které udělají radost nejen jemu, ale následně i vám.

Tím nejdůležitějším je dobrý nápad

Nenabádáme vás k tomu, abyste se ihned po přečtení těchto řádků rozeběhly do nejbližšího sexshopu a začali zkoušet jeden obleček za druhým nebo vybírat erotické pomůcky, které mohou narušit případný stereotyp. Máme pro vás něco lepšího – nápady na sexy dárky, které rozhodně nezůstanou založeny v zadní části šatní skříně.

Buďte originální a sebevědomá

Bezpochyby nejoriginálnějším dárkem, který ocení každý muž bez rozdílu, je vaše maličkost. Je pravdou, že pokud nakráčíte do obývacího pokoje v ušmudlané kuchyňské zástěře s vařečkou v jedné a hrnkem od mouky v druhé ruce a popřejete svému drahému vše nejlepší, skákat do vzduchu radostí asi příliš nebude. Jestliže však místo pečlivě zabaleného páru nových ponožek zabalíte do luxusní červené dárkové mašle samu sebe, úspěch na sebe rozhodně nenechá dlouho čekat.

Pro vtipálky i egoisty

Pokud patří váš partner do některé z výše uvedených kategorií, není od věci překvapit ho originálním dárkem s pořádnou dávkou humoru. Tímto dárkem může být například XXL pánská ochrana nebo speciální posilovací činky (co s nimi lze posilovat, to už si každý pochopitelně domyslí sám. Nápověda: tricepsy to ale určitě nebudou :)).  Při výběru dárku však mějte na mysli, že nerozhoduje finanční obnos, který si na koupi dárku ze své výplaty vyčleníte, nýbrž nápad a to, jak svou milovanou polovičku dokážete odhadnout.