Skvělé dárky pro ajťáky, doporučujeme 8 tipů!

Máte kamaráda nebo partnera, pro kterého je práce na počítači denním chlebem? Programování, sepisování kódů, vymýšlení netradičních grafických návrhů? Pak se nechte inspirovat následujícími tipy na ty nejlepší vánoční dárky pro ajťáky.

USB lampička

Budiž světlo! Drobná USB lampička klame tělem a po zapojení přes USB osvítí byť i sebevíce unaveného workoholika nejen jasným světlem, ale i dobrým nápadem nebo myšlenkou.

Golfová myš s podložkou

Kvalitní a ergonomicky tvarovaná myš je základem úspěchu. Pokud se k těmto parametrům přidá ještě estetická dokonalost, není důvod váhat. V případě, že je kromě počítačů váš partner nebo kamarád milovníkem golfu, speciální myš s originální podložkou ho zaručeně dostane.

Speciální klávesnice pro blondýny

Ale programování se přeci nevěnují pouze muži. Pro něžné a zvláště to blonďatější pohlaví máme netradiční růžovou klávesnici, která čas strávený na počítači promění v růžovoučký zážitek.

Myš ve tvaru srdíčka

Donuťte svého miláčka vykouknout alespoň na chvíli zpoza počítače a obdarujte jej speciální PC myší ve tvaru srdce. Jedině tak získáte jistotu, že si na vás vzpomene i při práci.

Deka s rukávy

klavesnice

Programování za zimních večerů může být s luxusní dekou ještě příjemnější. Kvalitní materiál fleece zahřeje i toho největšího zimomřivce a nerváka.

Vypité brýle

Při programování občas není čas opravdu na nic. Ale pitný režim je radno nepodceňovat, proto pořiďte svému ajťákovi speciální vypité brýle, díky kterým může doplňovat pitný režim, aniž by zvedl oči od obrazovky PC.

Páteční kladivo

Pátek odpoledne je pro spoustu z nás vysvobozením. A pro IT pracovníky dvojnásob. Nenechte jej, aby si nosil práci domů. Pro jistotu jej vybavte pátečním kladivem, které poslouží nejen jako otvírák lahví, ale v případě největší nouze také jako prostředek k definitivnímu zbavení se klávesnice i monitoru počítače.