Snadno vyberte dárek k šedesátinám pro muže

Bude váš tatínek, dědeček, či kolega z práce slavit šedesátku? Nemáte představu o tom, jaký dárek by mu udělal radost? Máme pro vás pět dárkových tipů, které potěší vtipálky, milovníky dobrého jídla a pití, i náročnější oslavence, kterým se jen tak něčím nezavděčíte. Pohodlně se usaďte, přehlídka dárkových tipů pro šedesátníky právě začíná!

A pak, že nerostou…

Letošní houbařská sezona právě vrcholí. Pokud patří oslavenec mezi nadšené houbaře, vsaďte na dárek, který se mu bude na lesních pochůzkách náramně hodit. Darujte mu speciální houbařský košík s příslušenstvím. Když do jeho útrob uschováte ještě lahvinku domácí slivovičky, houbař bude zajisté v sedmém nebi.

Ukrytá odměna pro houslistu

Pokud oslavenec patřil mezi milovníky umění a hry na housle se nevzdal ani v pozdějším věku, přijďte mu ke kulatinám pogratulovat s houslovým pouzdrem, které však neukrývá to, co se od něj očekává. V jeho útrobách se totiž schovává chutná whisky a sušená kýta, které se mohou pochlubit dokonalým maskováním.

Něco na zahřátí

Období podzimních plískanic se již pomalu, ale jistě blíží. Zaměřte se proto na praktické dárky, které mohou být oslavenci k užitku během celého podzimu i nadcházející zimy. Jedním z nich může být třeba elegantní termo hrnek s řadou praktických funkcí.

Ach ta skleróza…

Někoho dostihne ve dvaceti, jiného v osmdesáti. Jednou však přijít musí. Pro tuto chvíli je připraven speciální hledač klíčů a dalších nezbytností, které se tak rády schovávají.

Tady bydlím já!

Vtipálci, které humor ani v pokročilejším věku neopouští, jistě ocení smaltovanou tabuli s osobním nápisem, která má mnoho společného s klasickou tabulí označující adresy, či čísla jednotlivých domů. Na tabulce se může blýskat osobní vzkaz, věnování nebo jakýkoli jiný text, který vás napadne.