Svatební dary aneb jak potěšit nevěstu a ženicha?

Jakým darem potěšit nevěstu a ženicha ve svatební den? Není jednoduché vymyslet dárek pro tuto sváteční příležitost. Máme koupit spíše praktický dárek nebo něco typického pro danou osobu? Či nějaký vtipný dárek, který pobaví? Jak jsme již zmínili, není jednoduché svatební dar vybrat. Pojďme se tedy podívat, jaké máme možnosti. Svatební dar nemusí být pouze hmotná věc. Zážitky nám zůstanou přeci na celý život!

Adrenalin nebo cestovní horečka

Co třeba koupit nějaký originální zážitkový poukaz? Ženich jistě ocení například jízdu v luxusním, bouráku. Anebo relaxační den pro oba v pohádkovém prostředí hor, či na romantickém zámku? I cestování je velmi dobrým dárkem. Novomanželé sice zajisté mají naplánovanou svatební cestu, ale proč by nemohli procestovat třeba naše zámky, lázně nebo světové metropole? Stačí zajít do cestovní kanceláře a vybrat vhodný zájezd. Jistě vám zde rádi poradí, která místa jsou nyní oblíbená a vhodná pro novomanžele. Pokud znáte tajná cestovatelská přání novomanželů, pak bude pro vás vybrat zájezd hračkou. Skvělým tipem je například nezapomenutelná Paříž, město světel, které romantikou přímo dýchá. A co třeba takové Benátky, kde mohou navštívit slavný balkon Julie a Romea? A kouzelným místem je také tajuplný Řím. Zmíněné destinace určitě nezklamou a novomanželé budou na tyto dny vzpomínat celý život.

Praktické dárky aneb vybavení domácnosti

Praktické dárky nejsou moc oblíbené, avšak do nové domácnosti se mohou hodit. Zkuste se však nejdříve poptat svých známých, zda nemají stejný nápad. Protože tři žehličky a pět kávovarů asi příliš velkou radost neudělá. Pečlivě si pro jistotu schovejte účtenku pro případnou výměnu dárku! Porozhlédněte se po internetu, kde najdete široký výběr a lákavé ceny, ale také snadný a pohodlný nákup. Nová televize, robotický vysavač, případně již zmíněný kávovar budou jistě s radostí v nové domácnosti přijaty!