Tip na dárek k narozeninám – inspirujte se u nás!

Narozeniny jsou událostí, které se zúčastní celá rodina a okruh nejbližších přátel. Pokud i vy řešíte pozvání na narozeninovou oslavu svých blízkých, zajisté uvažujete nad tím, čím oslavence překvapit. Pokud máte zájem o netradiční dárek, který nejen mile překvapí, ale také potěší a vykouzlí úsměv na tváří obdarovaného, neměli byste přehlédnout následující tipy na dárky k narozeninám.

Sada s parmezánemMilé dárky pro ženy

Milovnice dobrého jídla a pití zajisté ocení vkusný dárkový koš plný nejrůznější ch lahůdek. Pokud patří oslavenkyně mezi milovnice výborných a kvalitních sýrů, obdarovat ji můžete celou sadou na parmezán, která obsahuje vše potřebné pro tento nevšední gurmánský zážitek. Ani další vkusná sada s výběrem těch nejkvalitnějších olivových olejů, nepřijde vniveč.  Olejové variace se hodí jak pro teplou, tak i studenou kuchyni a přináší zdravou alternativu v oblasti přípravy chutných pokrmů.

Originální dárky pro muže

Při výběrů dárků pro muže je nutno dbát na zaměření a přání oslavenců. Miluje váš otec, kamarád nebo nadřízený golf? Pak jej jistě potěší vkusná golfová sada Davidoff, která obsahuje vše potřebné, co nesmí chybět v kanceláři golfového nadšence. Stejně tak jej může uchvátit golfový přívěsek s lahví něčeho dobrého páleného. O zábavu bude následně zajisté postaráno.

Hlava s trávouAni na děti nesmíme zapomenout

Tip na dárek k narozeninám pro ratolesti. U nás naleznete spoustu vtipných dárků, které nezruinují vaši peněženku, ale zároveň vaše zlatíčka potěší a zanechají jim v srdci krásnou vzpomínku na společně strávené chvíle. Potěšit je mohou originální tvarované prskavky, luxusní bonboniéra Me to You nebo vtipná zelená hlava s rostoucími vlasy.  Pro nejmenší máme připraveny roztomilé batůžky s beruškou, tučňákem nebo kufřík s koalou. Fantazii se zkrátka meze nekladou a vidět radost v dětských očích je tou nejkrásnější odměnou pro každého rodiče.