Tip na nejlepší dárek k narozeninám pro chlapa

Výběr dárku pro přirozeně silnější pohlaví rozhodně není ani trochu jednoduché. Ano, samozřejmě, že můžete svého „chlapáka“ odbýt pěti páry ponožek nebo kosmetickou sadou, která skončí jako všechny ostatní v útrobách skříně, takový dárek však asi zrovna dvakrát nepotěší. Proto jsme si dali tu práci a připravili pro vás hitparádu těch nejlepších dárků pro muže, které pobaví a potěší zároveň.

3. místo – dárkové koše

Že láska prochází žaludkem, nemusíme dvakrát zmiňovat. U pánů platí toto známé české pořekadlo dvojnásob. Proto není od věci obdarovat oslavence pořádným narozeninovým košem s celou řadou lahůdek, které v ústech oslavence vyvolají explozi nejrůznějších chutí. Dárkový koš si můžete sestavit sami, nebo tuto příjemnou povinnost nechat na profesionálech. Ti do košů umístí třeba pořádný kus masa, lahodné francouzské nebo španělské víno, pravé belgické pralinky nebo med od domácích včelařů a spoustu dalších delikates.

chivas-regal-12-years-vlastni-design 2. místo – alkoholové dárky

Alkohol je údajně metlou lidstva. Většina z nás má však ráda doma čisto a proto neustále zametáme J Pokud se vám letos úroda švestek nebo jablek, či jiného ovoce vyhnula obloukem, nezoufejte. Domácí pálenkou můžete oslavence překvapit i v případě, že jste všechno zahradní ovoce proměnili v marmeládu nebo chutný mošt. A aby to nebyl dárek tak úplně tradiční, poohlédněte se po speciálních nádobách a lahvích, ve kterých je skryto více, než jen vysokoprocentní medicína.

1. místo – osobní dárky s věnováním

Že chlapi nebrečí? Hloupost! I toho největšího tvrďáka dojme dárek s osobním věnováním. Pivař jistě ocení osobní půllitr, manžel třeba zase lahev oblíbené whisky s certifikátem a vaším vzkazem na její přední straně. A co tatínek? Tomu můžete vyrobit třeba rodinné album se společnými zážitky, na které si i po letech vzpomene se slzou v oku.