Tipy na dárek k výročí

Vybrat dárek k výročí není jednoduché, ať už je určen pro muže či ženu. Je potřeba ukázat protějšku, že vám na něm záleží. A o to se postaráte vhodně vybraným dárkem. Rádi vám s jeho výběrem pomůžeme.

S dárkem do sto korun moc parády nenaděláte, takže na přívěsky na klíče a lampiony v tomhle případě rovnou zapomeňte. Není ani nutností kupovat dárky za statisíce, ale najít zkrátka něco, co prokáže jemnou znalost vašeho partnera nebo partnerky. Nejideálnějšími dárky jsou dárky, které si užijete oba dva, takže se nebojte objevovat nová místa a darovat společný dárek například ve formě romantického víkendu nebo společné masáže s dobrou večeří jako aperitiv.

Jestliže je vaše finanční situace omezená či hledáte z nějakého důvodu jiný a přesto originální dárek, pak jste na správné adrese.

 

Gurmánská kazeta pro dva

gurmanska-kazeta-pro-2-loveKazeta se kterou si užijete večer oba dva v případě, že máte rádi víno, tvrdé sýry, sušenou panenku a sladké pralinky. Ochutnat můžete červený Merlot a bílé Chardonnay v lahvičkách o objemu 0.25 L, holandský kulatý sýr je k vínům ideální a chuť sušené panenky  je jemná a delikátní. Sladké belgické pralinky potěší mlsné jazýčky. S touto dárkovou sadou uděláte radost vám oběma a můžete si vychutnat společný večer, který se díky dobrému vínu a jídlu určitě rozvine příjemným směrem 🙂


Omanzelsky-tandem-obraz-jako-svatebni-darbraz ze dne svatby nebo seznámení

Váš den D mohl mít mnoho podob. Den svatby a nebo prozatím jen datum vašeho prvního rande. A nebo možná máte zcela jiný významný den? Důležité je, že společně tvoříte nerozlučitelnou dvojici a i když to občas třeba skřípe, najdete kompromis a problémy společně vyřešíte. Zkrátka spolu jste jako jeden. Krásný upomínkový obraz nesoucí vaše jména, vísící na stěně ve vašem útulném hnízdečku tak často bude připomínat důležitý moment ve vašem životě.


pt2207wh_1_Strom na šperky pro ženy

Je-li vaše žena velkou parádnicí a často řeší, kam všechny ty drahocenné předměty uložit a zároveň je mít je stále na očích, kupte jí elegantní stromový držák z akátového dřeva. Akátové dřevo je vkusné, hodí se do každého interiéru a je jedno z nebytelnějších, takže nelze snadno zničit. Spodní podstavec, sloužící zároveň jako miska na drobnější předměty (prsteny, náramky) je v bílém dekoru, takže je také neutrální barvou do všech interiérů. S tímto dárkem nemůžete nic pokazit. Ba naopak.


Pdarek-z-lasky-vlastni-textotěšení z lásky

Láhev Bohemia Sektu se na oslavu vašeho výročí perfektně hodí. Ten můžete nechat dozdobit o věnování, které si sami vymyslíte. Zamilované poukázky na 11 činností, které si může užít buď jen váš protějšek a nebo si je užijete spolu. Poukázka na masáž chodidel, přednostní právo na televizní ovladač, víkendový výlet nebo snídaně do postele občas potěší. Poslední 11. poukázku navíc můžete využít k sepsání vlastní činnosti. Sladké potěšení v podobě belgických pralinek Leonidas pohladí po duši. Milý, vkusný a přesto finančně nenáročný dárek do 700 Kč.


maxi-prkenko-nejlepsi-kucharOdměna pro dobré kuchařky a kuchtíky

Že láska prochází žaludkem už víme celé roky. Milujete jídlo od vaší manželky nebo vašeho manžela? V tom případě neváhejte a udělejte jí / mu radost Maxi prkénkem o rozměrech š 53 × h 32 × v 2 cm s vlastním věnováním! Jméno, krátký text, soukromá přezdívka, vtipné motto nebo milostné vyznání mohou být již jenom milým doplňkěm. Důležitým faktorem je vždy nápad, který by se měl cenit. A jak jinak váš protějšek pozná, že vám chutná než vaší milující a nekončící podporou? 🙂