Tipy na dárky k Valentýnu

Svátek Svatého Valentýna, nebo-li také svátek všech zamilovaných. To jsou dva přívlastky vztahující se k datu 14. února. Jistě tento svátek neslavíte poprvé, ani naposledy. Proto se potýkáte s otázkou, jak se vypořádat s dárkem k příležitosti tohoto svátku. Zda zvolit dárek odlehčený, originální, něžný a nebo dárek s erotickým nádechem. Vše záleží samozřejmě na tom, jakou atmosféru pro oslavu svátku zamilovaných zvolíte. Vyrazit na luxusní večeři do vyhlášené restaurace a snažit se při digestivu oslnit tabulkovou čokoládou není kupříkladu zrovna ideální kombinace. Prozkoumejte naše tipy, jak oslnit vaši drahou polovičku při svátku Svatého Valentýna.

Pro originální romantiky

darek-k-valentynu-vlastni-text

Navodit romantickou atmosféru není nic jednoduchého ani pro zkušené svůdníky. V originálním duchu se nese balíček obsahující 0,7 l láhev Bohemia Sektu, jehož vinětu můžete doplnit vlastním věnováním. Hravé zamilované poukázky, které jsou součástí, tak oživí vaše večery a víkendy i do budoucna. Jméno vašeho milovaného či milované na přední straně dárkové knížky je samozřejmostí. Pozvat svou drahou polovičku můžete například na snídani do postele, masáž chodidel nebo příjemné podrbání. Knížka obsahuje bonusovou kartičku, na niž je vhodné doplnit libovolnou činnost či intimnost. Obsah sady uzavírá balení vyhlášených belgických pralinek Leonidas.

 

Pro zamilované s fantazií

 

krychlova-pokladnicka-ramecekOdlehčeným dárkem s dávkou fantazie je krychlová pokladnička a fotorámeček v jednom. Do rámečku se hodí jak vaše společné fotografie ze zamilovaných procházek, tak třeba fotografie ostrova, na němž byste si přáli strávit líbánky. Stačí jen doplnit další rámeček o text ‚Na svatební cestu‘, vložit dovnitř startovné a nějaké to hezké přáníčko a voilà – originální dárek je na světě.

 

 

Nejen gurmánská SEXMISE

drevena-kazeta-s-kytou-tullamore-pralinkami-a-kamasutrou-sexmise-deluxeNe nadarmo má tato velmi populární gurmánsko-erotická sada přídomek ‚Sexmise‘.

Kromě půlkilové, španělské, sušené minikýty Jamón, láhve whisky Tullamore Dew, sladkých pralinek a příslušenství, obsahuje totiž také hrací karty s obrázky Kámasútry. Váš valentýnský večer tak dostane lehce erotickou atmosféru a můžete se pustit do dosud neprobádaných oblastí. Nutno dodat, že sada mimo jiné vypadá velice elegantně díky dřevěné lakované kazetě a doutníku s dlouhými zápalkami.

 

Masážní vajíčko pro zpestření intimních večerů

eroticke-masazni-vajicko-pro-muze-lowers-egg

Pakliže vašeho Valentýna chcete pojmout eroticky od A do Z a partnera příjemně překvapit, s tímto masážním vajíčkem rozhodně nešlápnete vedle. Japonští designéři si dali záležet jak na funkčnosti, tak na designu obalu. Váš partner bude tedy mile překvapen obsahem vajíčka a zároveň potěšen, že jste se nerozhodla pojmout dárek pro něj konzervativně. Chcete-li mu tak ukázat vaši hravou stránku, nebojte se odvázat ve výběru dárku.

 

 

Ve víně je pravda

lambrusco-se-vzkazem-bile-na-cernemJedním z vynikajících vín je bezpochyby Lambrusco. Tato speciální láhev vám umožní napsat na její povrch ty nejzamilovanější básně, věnování a vyznání. Vybírat můžete z variant Bianco a Rosso. Křída a textilie určená k mazání jsou dodávány spolu s lahví, zavěšené v decentním šifonovém sáčku. Dárková krabice se saténem jen podtrhne důležitost vašeho vzkazu. Láhev vína tak nemusí být vždy nudná nebo fádní. Výhodou je, že text můžete kdykoliv změnit. Třeba pokud Vás protějšek zrovna naštve 🙂

 

Mini těšítko na cesty

mini-vibrator-

Roztomilý a funkční mini vibrátor vaši partnerku rozhodně neurazí. Naopak ji určitě potěší praktickou velikostí, nenápadným designem, jednoduchým ovládáním a kompaktní vodotěsností. Tuto šikovnou věcičku tak může mít stále při ruce. Ať už doma nebo na dovolené. Potěšit zvládne díky pouze jedné AAA 1.5 V baterii. Pokud si vaše milá tohoto pomocníka zamiluje, můžete k další příležitosti vybrat třeba jiný tvar a mile ji překvapit ještě jednou.